reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-11-27 - 2022-11-28

Sport w polskiej TV 19.11.2022

dodano: 2022-11-18 11:41 | aktualizacja: 2022-11-19 11:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_07_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z Formuły 1: Grand Prix Abu Zabi. Transmisje live z ATP Finals tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

15:00 Rugby: Autumn Series: 
Walia - Gruzja

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Basquet Girona - Gran Canaria
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Atlanta Hawks - Toronto Raptors
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk

04:30 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs

Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 2

20:00 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Zawody
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

22:00 Padel: World Padel Tour, Buenos Aires:
Zawody
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański
 
CANAL+ Sport 5

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Basquet Girona - Gran Canaria
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:00 Formuła 1: Grand Prix Abu Zabi:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
1. przejazd slalomu kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny

12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Levi:
2. przejazd slalomu kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny

14:00 Snooker: UK Championship:
1/2 finału

18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
2. runda

22:15 Snooker: UK Championship:
1/2 finału
 
Eurosport 2

10:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Stubai:
Slopestyle

16:00 Trójbój siłowy: Mistrzostwa Świata:
Zawody

19:45 Jeździectwo: Global Champions Tour, Praga:
Zawody

22:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Praga:
Zawody
 
Fightklub

11:00 Sporty walki: ONE Championship 163: 
Akimoto - Petchtanong

19:00 Sporty walki: We Love MMA 62:
Gala
 
Golf Channel

09:00 Golf: DP World Tour, Dubaj:
3. runda

19:00 Golf: PGA Tour, St. Simons Island:
3. runda
 
Polsat Sport Premium 1

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Turcja - Czechy



 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna



 
Polsat Sport

04:00 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny par sportowych

05:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny solistek

07:45 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Ceremonia dekoracji

08:50 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Taniec dowolny

10:25 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Ceremonia dekoracji

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Program dowolny solistów

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: NHK Trophy, Sapporo:
Ceremonia dekoracji

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów
 
Polsat Sport Extra

11:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału debla
Ram R. / Salisbury J. - Koolhof W. / Skupski N.

14:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału singla
Novak Djokovic - Taylor Fritz

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Rawlplug Sokół Łańcut - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

21:00 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału singla
Casper Ruud - Andriej Rublow
 
Polsat Sport News

13:15 Formuła 2: Grand Prix Arabii Saudyjskiej:
Wyścig 1

14:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Heerenveen:
Dzień 2

18:30 Tenis: ATP Finals, Turyn:
1/2 finału debla
Mektic N. / Pavic M. - Glasspool L. / Heliovaara H.

22:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Derrick Lewis - Sergiej Spivak
 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: A-League: 
Brisbane Bullets - Cairns Taipans

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Türk Telekom - Pinar Karśiyaka

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes - Konyaspor Basketbol

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Veolia Towers Hamburg - Telekom Baskets Bonn

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Basquet Girona - Gran Canaria
 
TVP Sport

11:00 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: 
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź
Komentarz: Tomasz Jasina

13:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze - Łomża Industria Kielce
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Meksyk: 
Carlos Molina - Oziel Santoyo
Komentarz: Kacper Bartosiak, Albert Sosnowski

 


Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - Sampdoria UC

13:00 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Exeter - Ipswich
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Rugby: Autumn Nations Series:
Włochy - RPA

14:15 Rugby kobiet: Puchar Świata Rugby League:
Australia - Nowa Zelandia

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Parma - Juventus FC

14:30 Piłka nożna kobiet: DFB-Pokal Frauen:
Duisburg - Bayern Monachium

16:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Everton - Manchester City

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Legue Two:
Burton Albion - Plymouth Argyle

16:15 Rugby: Autumn Nations Series:
Szkocja - Argentyna
Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt

17:00 Rugby: Puchar Świata Rugby League:
Australia - Samoa

18:00 Hokej na lodzie: Svensk Hockeyligan:
Leksand - Frölunda

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - THW Kiel
Komentarz: Mateusz Juza

18:30 Rugby: Autumn Nations Series:
Anglia - New Zealand
Komentarz: Robert Grzędowski, Mariusz Liedel

18:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Arsenal FC - Manchester United
Komentarz: Tomasz Górski

19:00 Sporty walki: Enfusion 116:
Zawody

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa - New Jersey
Komentarz: Patryk Rokicki, Andrzej Kulasek

20:00 Dart: 2022 Grand Slam of Darts:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek

20:00 Sporty walki: Glory 82:
Zawody
Komentarz: Daniel Dziubicki

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Erlangen - Rhein-Neckar Löwen

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Chicago Blackhawks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Colorado Avalanche

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Pittsburgh Penguins

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - New York Islanders

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Carolina Hurricanes

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Tampa Bay Lightning

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Anaheim Ducks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Vegas Golden Knights

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Los Angeles Kings

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - New York Rangers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...