reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP 4K w ofercie MagentaTV od T-Mobile

dodano: 2022-11-18 12:25
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-Mobile

T-Mobile plafon logo 2021 360px Dzięki współpracy T-Mobile z Telewizją Polską, w ofercie MagentaTV pojawi się kanał TVP 4K, a w nim transmisje i powtórki meczów, studio eksperckie, analizy i komentarze z Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. TVP 4K zostanie udostępniony w MagentaTV bez dodatkowych opłat.

T-Mobile
TVP 4K T-Mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to szczególny czas, kiedy nawet osoby nie interesujące się tym sportem zaczynają kibicować swojej reprezentacji. Dla zagorzałych kibiców zaś jest to święto, bo cztery lata oczekiwali na piłkarską ucztę. Z tej okazji w T-Mobile przygotowaliśmy nie lada gratkę - dzięki współpracy z TVP w ofercie MagentaTV pojawi się kanał TVP 4K, a w nim transmisje i powtórki meczów, studio eksperckie, analizy i komentarze. Jednym słowem - moc sportowych emocji w najlepszej jakości! - informuje T-Mobile.

Mecze w 4K, bez dodatkowych opłat, będą mogli oglądać zarówno obecni, jaki nowi abonenci. Kanał TVP 4K zostanie uruchomiony 20 listopada i będzie nadawał do 18 grudnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...