reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gala Prime Show MMA 4: Królestwo w PPV w Polsat Box

dodano: 2022-11-23 18:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: Polsat Box

Gala PRIME SHOW MMA 4 KRÓLESTWO PPV w Polsat Box Polsat Box Go 360px Już w sobotę, 26 listopada w szczecińskiej Netto Arenie odbędzie się 4. edycja PRIME SHOW MMA. Walką wieczoru będzie pojedynek w formule bokserskiej pomiędzy włodarzem PRIME i gwiazdą freak fightów Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim i czołowym polskim raperem Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. Transmisja wydarzenia w PPV rozpocznie się w sobotę, 26 listopada o godz. 19:00. Dostęp do wydarzenia w ramach usługi PPV mogą wykupić abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w Smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Polsat Box
Gala PRIME SHOW MMA 4 KRÓLESTWO PPV Polsat Box Go 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas czwartej edycji gali PRIME SHOW MMA dojedzie do 10 emocjonujących freak fightowych pojedynków.
W walce wieczoru do klatki powróci Kasjusz „Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z  popularnym polskim raperem – Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem. W drugim najważniejszym starciu gali rękawice skrzyżują jedna z największych polski influencerek Kamila „Zusje” Smogulecka i kontrowersyjna celebrytka Monika „Esmeralda” Godlewska. Podczas wydarzenia ulubieniec publiczności Michał „Bagietka” Gorzelańczyk podejmie Łukasza „Kamerzystę” Wawrzyniaka. W Szczecinie widzowie zobaczą także zaległe starcie Adama Soroko z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Ponadto na karcie walk zaplanowano debiut w MMA mistrzyni świata w boksie Ewy Piątkowskiej. Na gali swoje umiejętności pokażą również m.in.: Anna Andrzejewska, Skolim, Olejnik, Robalini czy Adam Okniński.

Gala PRIME 4: KRÓLESTWO dla abonentów Polsat Box
W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala PRIME 4: KRÓLESTWO online w Polsat Box Go
Galę PRIME SHOW MMA 4: KRÓLESTWO internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych Smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk:

    • Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Paweł „Popek” Mikołajuw
    • Kamila „Zusje” Smogulecka vs Monika „Esmeralda” Godlewska
    • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak – boks w małych rękawicach
    • Adam Okniński vs. Norman Parke
    • Damian „Stifler” Zduńczyk vs. Adam Soroko
    • Anna „IFBB” Andrzejewska vs Ewa Piątkowska
    • Patryk „Robalini” Śliwa vs. Tomasz Olejnik
    • Aleksandr “Sasha” Muzheiko vs. Adrian Cios
    • Konrad „Skolim” Skolimowski vs. Emil „Księciunio” Bayer
    • Rafał „Sportowy Świr” Gawron vs. Piotr „Ochroniarz” Kałuski


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...