reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Edward Miszczak dyrektorem programowym Telewizji Polsat

dodano: 2022-11-24 12:27 | aktualizacja: 2022-11-24 14:42
autor: Janusz Sulisz | źródło: Interia.pl/Polsat News/satkurier.pl

Edward Miszczak YouTube TVN Edward Miszczak, wcześniej wieloletni dyrektor programowy TVN oraz członek zarządu TVN Grupa Discovery, obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu oraz dyrektora programowego Telewizji Polsat w styczniu 2023 r. Zastąpi Ninę Terentiew, która wejdzie w skład rady nadzorczej Telewizji Polsat. Prezesem zarządu Telewizji Polsat jest Stanisław Janowski.

www.youtube.com/user/tvnpl
Edward Miszczak YouTube TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Edward Miszczak rozpocznie pracę w Telewizji Polsat dokładnie 16 stycznia 2023 r., obejmując stanowisko wiceprezesa zarządu oraz dyrektora programowego. W tym samym czasie Nina Terentiew, która obecnie pełni funkcję członka zarządu i dyrektora programowego, zakończy pełnienie tych funkcji i wejdzie w skład rady nadzorczej Telewizji Polsat.

Edward Miszczak to dziennikarz telewizyjny i radiowy, współzałożyciel radia RMF FM i wieloletni dyrektor programowy stacji TVN. Ukończył historię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Właśnie w tym mieście Miszczak rozpoczął swoją dziennikarską karierę - zaczynając pracę w rozgłośni Polskiego Radia, w dziale sportowym. Z połączenia pasji i zainteresowania medycyną powstały tam również cotygodniowe audycje „Czwartek medyczny”. W tym czasie stworzył cykl reportaży radiowych o tematyce katyńskiej i sybirackiej. Pełniąc stanowisko dyrektora anteny RMF FM, prowadził często główny program informacyjno-publicystyczny „Radio Muzyka Fakty”. W 1997 r., po ośmiu latach, odszedł z RMF FM, rozpoczynając pracę w TVN. W 1998 r. został dyrektorem programowym stacji, z którą był związany 25 lat.

Informacja o odejściu Edwarda Miszczaka z TVN obiegła media w czerwcu br. Zastąpiła go Lidia Kazen, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektor kanału TVN.

Źródło: interia.pl  polsatnews.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...