reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„To musi być miłość” - film Polsatu w stacjach Canal+

dodano: 2022-11-25 23:08 | aktualizacja: 2022-11-26 12:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość” W sobotę, 26 listopada br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polski film „To musi być miłość”. Producentem filmu jest Akson Studio, koproducentami są firmy z Grupy Polsat Plus, takie jak Telewizja Polsat, Cyfrowy Polsat i Polkomtel, dystrybutorem jest Dystrybucja Mówi Serwis, a wsparcia udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Występują Anna Smołowik, Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Zajączkowska, Ina Sobala, Maja Szopa, Karolina Szymczak, Emma Giegżno, Barbara Babilińska-Głódkowska, Kornelia Maciejewska, Mikołaj Cieślak, Piotr Ligienza, Jan Englert, Tomasz Karolak, Rafał Królikowski, Maciej Rock, Michał Szpak i Mateusz Rusin.

Dystrybucja Mówi Serwis Polsat „To musi być miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„To musi być miłość” to komedia o trzech dorosłych siostrach, które w wyniku kryzysu próbują na nowo przemyśleć swoje związki.

Komedia romantyczna, w której trzy dorosłe siostry podczas wyjazdu z matką mają czas, aby jeszcze raz przemyśleć swoje życie i związki, w których się znalazły. Decyzje trzeba będzie podjąć sprawnie, bo do każdej z nich szybko dołącza partner, błagając o kolejną szansę i licząc na przebaczenie rozmaitych grzeszków. Panowie zabierają się więc za ponowne zdobywanie serc swoich wybranek. Czy będą w tym na tyle dobrzy, by wpłynąć na decyzję bohaterek?

Autorką opowieści jest aktorka i scenarzystka Agnieszka Pilaszewska („Przepis na życie”, „Sama słodycz” i „Gry rodzinne”), za reżyserię zaś odpowiada Michał Rogalski („Ciotka Hitlera”, „Każdy wie lepiej”, „Wojenne dziewczyny” i „Stulecie winnych”), a za zdjęcia Maciej Lisiecki. Z kolei na ekranie widzowie zobaczą m.in. Małgorzatę Kożuchowską („Kiler”, „Bad Boy” i „Gierek”), Tomasza Karolaka (Listy do M.”, „Rodzinka.pl” i „39 i pół”), Annę Smołowik („Juliusz”, „Czarna owca” i „Planeta singli 3”) i Rafała Królikowskiego („Lejdis”, „Ciało” i „Pierścionek z orłem w koronie”) (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „To musi być miłość” pojawił się w kinach w piątek, 5 listopada 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis
Tomasz Karolak, Ina Sobala, Małgorzata Kożuchowska, Anna Smołowik i Rafał Królikowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „To musi być miłość”, foto: Dystrybucja Mówi Serwis


„To musi być miłość” - emisja w sobotę, 26 listopada 2022 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...