reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

31. rocznica powstania Radia Maryja w TV Trwam

dodano: 2022-12-02 17:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warszawska Prowincja Redemptorystów/Fundacja Lux Veritatis/satkurier.pl

Radio Maryja W dniach 3-8 grudnia br. w Toruniu i Bydgoszczy Radio Maryja (Warszawska Prowincja Redemptorystów) świętować będzie swoje 31. urodziny. Wystąpią Śpiewająca Rodzina Kaczmarków, Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny i Orkiestra Koncertowa Victoria Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej z Warszawy Rembertowa. Mszom świętym przewodniczyć będą arcybiskup Tadeusz Wojda i biskup Krzysztof Włodarczyk. Transmisje z tych uroczystości przeprowadzą Radio Maryja i TV Trwam (Fundacja Lux Veritatis).

Radio Maryja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 3 grudnia br. urodzinowe wydarzenia odbędą się w Toruniu, w Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Toruń. O godzinie 12:00 odbędzie się medytacja pierwszosobotnia - różaniec ze słuchaczami. O godzinie 12:45 zaplanowano koncert w wykonaniu Śpiewającej Rodziny Kaczmarków, a o godzinie 13:30 koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny. O godzinie 15:00 rozpocznie się „Koronka do Miłosierdzia Bożego”, a o godzinie 15:30 uroczysta msza święta pod przewodnictwem arcybiskupa Tadeusza Wojdy, metropolity gdańskiego.

Ponadto w sobotę, 3 grudnia br. o godzinie 9:00 TV Trwam pokaże program „Radio Maryja od kuchni”, o godzinie 18:15 „Cudem jest w naszych oczach - 25 lat Radia Maryja”, a o godzinie 23:35 „Katolicki głos”.

W czwartek, 8 grudnia br. o godzinie 17:00 w kościele Świętego Łukasza Ewangelisty i Świętej Rity w Bydgoszczy Fordonie odbędzie się msza święta pod przewodnictwem biskupa Krzysztofa Włodarczyka, ordynariusza diecezji bydgoskiej. Zaplanowano również występ Orkiestry Koncertowej Victoria Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej z Warszawy Rembertowa (więcej tutaj).

Dodajmy, iż rozgłośnia rozpoczęła nadawanie w 1991 roku, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli 8 grudnia. Początkowo audycje docierały do słuchaczy w Toruniu, Bydgoszczy i okolicznych miejscowościach. Dziś Radio Maryja dostępne jest na całym świecie (więcej tutaj).

31. urodziny Radia Maryja - transmisje w Radiu Maryja i TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...