reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Cuda spod palca: Wydanie gwiazdkowe” w Da Vinci [wideo]

dodano: 2022-12-03 21:56
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Da Vinci

Cuda spod palca: wydanie gwiazdkowe Da Vinci W grudniu kanał telewizyjny Da Vinci poleca codzienny program „Rysuj na 100 sposobów”, nowe odcinki „Zróbże to dobrze” i „Błękitnej Głębi: Cuda Trójkąta Koralowego”, a także: „Zmyślne Święta”, „Prezentownik” i „Cuda spod palca: Wydanie gwiazdkowe”.

Da Vinci
Cuda spod palca: wydanie gwiazdkowe Da Vinci


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
PREMIERY

Rysuj na 100 sposobów (26x5 minut)
od 5 grudnia – od poniedziałku do piątku o 17:45

Dzięki programowi „Rysuj na 100 sposobów” obudzisz w sobie artystę! W każdym odcinku poznasz inną technikę rysowania lub malowania, idealną dla doświadczonych twórców, którzy chcą się sprawdzić, ale także dla początkujących, którzy nigdy nie trzymali pędzla w dłoni. Od technik 3D do autoportretów, odkryjesz nieskończoną gamę interpretacji i przedstawień domowych dzieł sztuki. „Rysuj na 100 sposobów” obejrzysz od 5 grudnia w Da Vinci.

NOWE ODCINKI

Zróbże to dobrze
W piątki o 17:15

Bardzo zabawny serial prowadzący przez zakręcone dzieciaki, każdy z inną historią i lekcjami życiowymi. Poznacie świetne i praktyczne porady w najróżniejszych dziedzinach, od plastyki, przez gotowanie, po... psikusy.

Błękitna Głębia: Cuda Trójkąta Koralowego
W niedziele o 20:00

Trójkąt Koralowy, tropikalny obszar położony na Oceanie Spokojnym, to podwodny raj, który odznacza się największą morską bioróżnorodnością na Ziemi! Zanurzcie się w tym barwnym, wspaniałym podwodnym ekosystemie, aby odkryć ponad sto gatunków ryb i skorupiaków.

WYDANIA SPECJALNE

Zmyślne Święta
W soboty i niedziele, od 3 do 25 grudnia w godzinach 14-15:30

Nadchodzi czas gorącej czekolady, ciepłych swetrów i pięknych ozdób! Zakasajcie rękawy i oglądajcie Zmyślne Święta, aby poznać nasze domowe wyroby. Dzieci grzeczne i te mniej, bez różnicy, mogą oglądać radosne świąteczne programy przez cały miesiąc w Da Vinci!

PROGRAMY

Prezentownik
W soboty o 14:00

Od kartek świątecznych po pakowanie prezentów, ta Gwiazdka będzie wyjątkowa! W „Prezentowniku” poznasz garść genialnych pomysłów na to, jak zrobić własne upominki i bożonarodzeniowe ozdoby.

Cuda spod palca: wydanie gwiazdkowe
Oryginalna produkcja Da Vinci
W niedziele o 14:00

„Cuda spod palca” to radość z tworzenia małych cudeniek z modeliny i zwykłych domowych przedmiotów. Tu nie chodzi o perfekcjonizm, tylko o kreatywność i chęć zabawy!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...