reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-31 - 2023-02-01

Gala High League 5 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go

dodano: 2022-12-07 14:24
autor: Jan Borejko | źródło: Grupa Polsat Plus

HIGH League 5 facebook.com/highleagueofficial/ 10 grudnia br. w Atlas Arenie w Łodzi jedna z największych federacji freak-fight w Polsce zorganizuje ostatnią tegoroczną galę: HIGH League 5. Podczas wydarzenia dojdzie do dwóch walk wieczoru – Alberto Simao zmierzy się Pawłem „Tyborim” Tyburskim, a Natalia „Natsu” Karczmarczyk z Agatą „Fagatą” Fąk. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 19.15. Dostęp do gali w ramach usługi PPV wykupić mogą abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

facebook.com/highleagueofficial/
HIGH League 5 facebook.com/highleagueofficial/


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas najbliższej gali HIGH League 5 w klatce spotka się wiele popularnych gwiazd ze świata sportu i internetu. Fani freak-fightów będą mogli zobaczyć dziesięć pojedynków w różnych formułach: na zasadach MMA, w formule K-1 oraz walkę bokserską w małych rękawicach. W dwóch walkach wieczoru rękawice skrzyżują Alberto Simao i Paweł „Tybori” Tyburski oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk i kontrowersyjna Agata „Fagata” Fąk.

Podczas gali aktywistka Maja Staśko spotka się z debiutującą Marią „Maszą” Graczykowską. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z polskim zapaśnikiem i medalistą olimpijskim Damianem Janikowskim. Naprzeciw siebie staną Mateusz „Muran” Murański i Paweł „Scarface” Bomba. W pojedynku streamerów Dawid „Diables” Porwisiak skonfrontuje się z Pawłem „Lehem” Lehmannem. Podczas wydarzenia swoje umiejętności pokażą również: Jakub „Holak” Krawczyk-Holak, Maciej „Zony” Zoniuk, Vaso „Psycho” Bakocević czy Dawid „Crazy” Załęcki.

W dwóch pierwszych walkach zobaczymy Przemysława „Sequento” Skulskiego i Andrzeja „Andrew” Gazdę, a także Wojciecha „Rekordzistę” Sobierajskiego, który zmierzy się z Kamilem „Hassim” Hassanem. Te dwa starcia będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube HIGH League oraz Polsat Box Go.

Gala HIGH League 5 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala HIGH League 5 online w Polsat Box Go

Galę HIGH League 5 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali HIGH LEAGUE 5
 • Alberto „Alberto” Simao vs. Paweł „Tybori” Tyburski – MMA, main event
 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Agata „Fagata” Fąk – MMA
 • Mateusz „Muran” Murański vs. Paweł „Scarface” Bomba – K-1, małe rękawice
 • Damian Janikowski vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – MMA
 • Maja Staśko vs. Maria „Masza” Graczykowska – K-1, małe rękawice
 • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Maciej „Zony” Zoniuk – MMA
 • Dawid „Diables” Porwisiak vs. Paweł „Leh” Lehmann – boks, małe rękawice
 • Vaso „Psycho” Bakocević vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1, małe rękawice
 • Przemysław „Sequento” Skulski vs. Andrzej „Andrew” Gazda – MMA
 • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Kamil „Hassi” Hassan – MMA


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...