reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gala High League 5 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go

dodano: 2022-12-07 14:24
autor: Jan Borejko | źródło: Grupa Polsat Plus

HIGH League 5 facebook.com/highleagueofficial/ 10 grudnia br. w Atlas Arenie w Łodzi jedna z największych federacji freak-fight w Polsce zorganizuje ostatnią tegoroczną galę: HIGH League 5. Podczas wydarzenia dojdzie do dwóch walk wieczoru – Alberto Simao zmierzy się Pawłem „Tyborim” Tyburskim, a Natalia „Natsu” Karczmarczyk z Agatą „Fagatą” Fąk. Transmisja wydarzenia rozpocznie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 19.15. Dostęp do gali w ramach usługi PPV wykupić mogą abonenci Polsat Box oraz użytkownicy serwisu Polsat Box Go, dzięki któremu pojedynki można śledzić w smart TV, na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

facebook.com/highleagueofficial/
HIGH League 5 facebook.com/highleagueofficial/


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas najbliższej gali HIGH League 5 w klatce spotka się wiele popularnych gwiazd ze świata sportu i internetu. Fani freak-fightów będą mogli zobaczyć dziesięć pojedynków w różnych formułach: na zasadach MMA, w formule K-1 oraz walkę bokserską w małych rękawicach. W dwóch walkach wieczoru rękawice skrzyżują Alberto Simao i Paweł „Tybori” Tyburski oraz Natalia „Natsu” Karczmarczyk i kontrowersyjna Agata „Fagata” Fąk.

Podczas gali aktywistka Maja Staśko spotka się z debiutującą Marią „Maszą” Graczykowską. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z polskim zapaśnikiem i medalistą olimpijskim Damianem Janikowskim. Naprzeciw siebie staną Mateusz „Muran” Murański i Paweł „Scarface” Bomba. W pojedynku streamerów Dawid „Diables” Porwisiak skonfrontuje się z Pawłem „Lehem” Lehmannem. Podczas wydarzenia swoje umiejętności pokażą również: Jakub „Holak” Krawczyk-Holak, Maciej „Zony” Zoniuk, Vaso „Psycho” Bakocević czy Dawid „Crazy” Załęcki.

W dwóch pierwszych walkach zobaczymy Przemysława „Sequento” Skulskiego i Andrzeja „Andrew” Gazdę, a także Wojciecha „Rekordzistę” Sobierajskiego, który zmierzy się z Kamilem „Hassim” Hassanem. Te dwa starcia będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube HIGH League oraz Polsat Box Go.

Gala HIGH League 5 dla abonentów Polsat Box

W Polsat Box galę będzie można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT. Abonenci i użytkownicy Polsat Box mogą zamówić dostęp w cenie 40 zł i oglądać wydarzenie na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Gala HIGH League 5 online w Polsat Box Go

Galę HIGH League 5 internauci z całego świata będą mogli obejrzeć online za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go. W Polsce wydarzenie w cenie 40 zł będzie dostępne na komputerach na www.polsatboxgo.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go – na urządzeniach mobilnych (Android, iOS i Harmony OS), wybranych smart TV, Android TV, za pośrednictwem Apple TV, Amazon Fire TV oraz dekoderów. Serwis zapewnia funkcje Chromecast i AirPlay umożliwiające przesyłanie obrazu z telefonu lub tabletu np. na ekran TV.

Zakupioną w Polsat Box Go galę można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp. Dostęp ten nie obejmuje platformy Polsat Box.

Karta walk gali HIGH LEAGUE 5
 • Alberto „Alberto” Simao vs. Paweł „Tybori” Tyburski – MMA, main event
 • Natalia „Natsu” Karczmarczyk vs. Agata „Fagata” Fąk – MMA
 • Mateusz „Muran” Murański vs. Paweł „Scarface” Bomba – K-1, małe rękawice
 • Damian Janikowski vs. Mateusz „Don Diego” Kubiszyn – MMA
 • Maja Staśko vs. Maria „Masza” Graczykowska – K-1, małe rękawice
 • Jakub „Holak” Krawczyk-Holak vs. Maciej „Zony” Zoniuk – MMA
 • Dawid „Diables” Porwisiak vs. Paweł „Leh” Lehmann – boks, małe rękawice
 • Vaso „Psycho” Bakocević vs. Dawid „Crazy” Załęcki – K-1, małe rękawice
 • Przemysław „Sequento” Skulski vs. Andrzej „Andrew” Gazda – MMA
 • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski vs. Kamil „Hassi” Hassan – MMA


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...