reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 10.12.2022

dodano: 2022-12-09 11:06 | aktualizacja: 2022-12-10 15:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostw Świata: Anglia - Francja. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

17:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
1/2 finału
Komentarz: Leszek Orłowski, Tomasz Lipiński

19:00 Padel: Premier Padel, Mediolan:
1/2 finału
Komentarz: Leszek Orłowski, Jakub Słowiński

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat - San Antonio Spurs
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
 
CANAL+ Sport 5

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Lenovo Tenerife
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk
 
Eurosport 1

09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Komentarz: Michał Okniański

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sestrieres:
1. przejazd slalomu giganta kobiet
Komentarz: Michał Okniański

11:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sestrieres:
2. przejazd slalomu giganta kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański, Sebastian Szczęsny

15:00 Snowboard: Puchar Świata, Winterberg:
Drużynowy slalom równoległy

18:00 Tenis: Diriyah Cup:
Finał
Daniił Miedwiediew - Taylor Fritz
Komentarz: Karol Stopa, Lech Sidor

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Taniec dowolny
Komentarz: Aleksandra Kauc-Żelichowska

20:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Program dowolny solistek
Komentarz: Magdalena Tascher
 
Eurosport 2

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Beitostolen:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

01:00 (so/nd) Golf: The Match, Belleair:
Zawody

03:00 (so/nd) Golf: The Match, Belleair:
Zawody
 
Golf Channel

19:00 Golf: PGA Tour, Naples:
2. runda

 
Metro

10:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Beitostolen:
Bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

11:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Titisee-Neustadt:
Konkurs drużyn mieszanych
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

 
Polsat Sport Premium 1

10:15 Snowboard: Puchar Świata, Winterberg:
Drużynowy slalom równoległy

13:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Jazda po muldach

15:00 Tenis: LOTTO Superliga:
Finał

21:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Castres Olympique - Exeter Chiefs
 
Polsat Sport Premium 2

20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Pucharu Świata, Calgary:
Dzień 1



 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn

01:30 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Damian Knyba - Emilio Salas

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 282: 
Jan Błachowicz - Magomed Ankalaev
 
Polsat Sport Extra

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Program dowolny solistów

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Rawlplug Sokół Łańcut - Suzuki Arka Gdynia

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Nowy Jork: 
Teofimo Lopez - Sandor Martin
 
Polsat Sport News

09:00 Short track: Puchar Świata, Ałmaty:
Dzień 1

14:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Racing 92 - Leinster Rugby

17:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Top Volley Cisterna - WithU Werona

19:45 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Taniec dowolny

21:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Program dowolny solistek

22:00 Łyżwiarstwo figurowe: Finał Grand Prix, Turyn:
Ceremonia medalowa
 
Super Polsat

20:00 Sporty walki: Babilon MMA 33: 
Izabela Badurek - Klaudia Syguła



 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Melbourne United - Brisbane Bullets

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Konyaspor Basketbol - Frutti Extra Bursaspor

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karśiyaka - Aliaga Petkim Spor

18:00 Siatkówka mężczyzn: Prva Liga Telemach: 
Merkur Maribor - Calcit Volley

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Joventut Badalona - Lenovo Teneryfa
 
TVP 4K

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Maroko - Portugalia
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow 

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Francja

Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
TVP 1

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Maroko - Portugalia
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow 

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Francja

Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
TVP Sport

11:25 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

13:35 Biatlon: Puchar Świata, Hochfilzen:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Maroko - Portugalia
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow 

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Francja
Komentarz: Mateusz Borek, Janusz Michallik
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Blackburn Rovers - Preston North End
Komentarz: Adrian Olek

14:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Sassuolo Calcio - AC Milan

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Swansea City - Norwich City
Komentarz: Tomasz Górski

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Minden - DHfK Leipzig

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Brynäs - Växjö

18:00 Sporty walki: Cage 56:
Rytöhonka - Deh

19:00 Sporty walki: SC 25:
Wojcikiewicz - Souza
Komentarz: Maciej Turski

19:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Ottawa Senators

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Detroit Red Wings

22:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Los Angeles Kings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Calgary Flames

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Carolina Hurricanes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Minnesota Wild


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...