reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Mistrzowie w styczniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2022-12-11 01:43 | aktualizacja: 2022-12-11 15:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature W styczniu 2023 roku kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom taki program jak „Planeta Rafa” (sezon 1.), a w ramach pasma „Sezon na drapieżniki” takie produkcje jak „Najgroźniejsi łowcy” (sezon 1.), „Dostosuj się, aby przetrwać” (sezon 1.), „Zwierzęce wojny” (sezon 1.) i „Węże” (sezon 1.).

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Sezon na drapieżniki”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 stycznia 2023 roku) o 21:00
W styczniu 2023 roku widzowie kanału Polsat Viasat Nature przyglądać się będą bliżej mistrzom sztuki przetrwania w królestwie zwierząt. W programach „Najgroźniejsi łowcy” (sezon 1.), „Dostosuj się, aby przetrwać” (sezon 1.), „Zwierzęce wojny” (sezon 1.) i „Węże” (sezon 1.) widzowie poznają techniki, sztuczki i narzędzia, które zwierzęta wykorzystują do obrony i odnoszenia zwycięstw nad przeciwnikami - od niedźwiedzi, krokodyli, rekinów po węże, pająki i skorpiony. Ostre pazury i potężne szczęki służą do atakowania i zabijania, ale równie ważne są rozmiary, kształty zwierząt, a także ich więzi rodzinne oraz osobisty urok, dzięki któremu potrafią przechytrzyć konkurencję. A nawet nie wspomnieliśmy jeszcze o jadzie. Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2023 roku na kanale Polsat Viasat Nature widzowie zobaczą najbardziej niesamowite drapieżniki, jakie stworzyła Matka Natura.

„Sezon na drapieżniki”:
„Najgroźniejsi łowcy” („Deadly Hunters”)
emisja: od poniedziałku, 2 stycznia 2023 roku o 21:00

W przyrodzie zasady są proste: zjedz albo zostaniesz zjedzony. To uniwersalne prawo rządzi całym światem zwierząt. Odwieczna walka drapieżnika i ofiary ukształtowała całe życie na Ziemi, doprowadziła do powstania potężnego arsenału broni i zestawu mistrzowskich umiejętności. W programie widzowie przyjrzą się bliżej zwierzętom, które najlepiej rozwinęły swoje umiejętności w tej dziedzinie i są prawdziwymi mistrzami polowania. Wykorzystują swój rozmiar, siłę i unikalną broń, w jaką wyposażyła ja natura, w jednym celu: by przetrwać.

„Sezon na drapieżniki”:
„Dostosuj się, aby przetrwać” („Adapt to Survive”)
emisja: od wtorku, 3 stycznia 2023 roku o 21:00

Ogromna, skomplikowana i nieokiełznana planeta Ziemia to dom wielu niepowtarzalnych środowisk dzikiej przyrody. Ich mieszkańcy pozostają wierni odwiecznej, choć nigdy niewypowiedzianej zasadzie, która decyduje o tym, kto zdoła przekazać swoje dziedzictwo następnym pokoleniom. Treść tej zasady jest bardzo prosta: dostosuj się albo zgiń. W trzyodcinkowej serii widzowie poznają tajemniczy świat zwierząt i ich metod przetrwania, zobaczą niezwykłe strategie pozwalające przeżyć w dzikiej przyrodzie, dzięki którym życie trwa i jest przekazywane z pokolenia na pokolenie mimo nieustannej presji, trudności i niebezpieczeństw.

„Sezon na drapieżniki”:
„Zwierzęce wojny” („Wild Fighters”)
emisja: od środy, 4 stycznia 2023 roku o 21:00

Zwierzęta walczą o przetrwanie. Z jakich powodów codziennie ryzykują życie i jakie są konsekwencje wygrania lub przegrania każdej z tych bitew? Istnieją tysiące rodzajów walki, od otwartych starć po taniec, śpiew i szalone „konkursy piękności”. Motywy stojące za tymi walkami są zawsze podobne - rywalizacja o partnera albo o miejsce w hierarchii, obrona terytorium i rodzinnego stada, a także oczywiście starania o zdobycie pożywienia. Okazuje się, że konflikty między zwierzętami nie różnią się tak bardzo od konfliktów między ludźmi.

„Sezon na drapieżniki”:
„Węże” („Extreme Snakes”)
emisja: od czwartku, 5 stycznia 2023 roku o 21:00

Australia i Afryka to zróżnicowane, wymagające i ekstremalne środowiska. W dwuodcinkowym programie widzowie dowiedzą się, w jaki sposób węże ewoluowały, aby przystosować się i przetrwać w tych trudnych warunkach. Zobaczą najdłuższe, najsilniejsze, najcięższe, najgroźniejsze i najbardziej jadowite węże. Poznają nowe odkrycia dotyczące dusicieli i ich metabolizmu, skład jadu i zdobędą informacje, które mogą na zawsze zmienić nasze rozumienie procesów ewolucji. - Wyruszymy we wspaniałą podróż przez najtrudniejsze, ale też najpiękniejsze tereny i środowiska, aby odkryć niezwykły świat Australii i Afryki oraz ich najbardziej niezwykłych węży - zapowiada nadawca.

„Planeta Rafa” („Planet Reef”)
emisja: od niedzieli, 8 stycznia 2023 roku o 21:00

Wielka Rafa Koralowa to miniaturowy świat - jest domem dla ponad dziewięciu tysięcy znanych gatunków, między innymi: żółwi, krokodyli, rekinów, jadowitych węży morskich, jaskrawo ubarwionych bezkręgowców i wielkich alg. Gatunki te współpracują z koralowcami, tworząc złożony i delikatny ekosystem, w którym wszystkie stworzenia są zależne od siebie nawzajem. Dziś jednak koralowce, a co za tym idzie także wszystkie inne organizmy żyjące na rafie koralowej, są poważnie zagrożone. W oszałamiającym wizualnie programie widzowie towarzyszą zespołowi naukowców w trwającej pięć lat misji, której celem jest opracowanie przełomowych rozwiązań technologicznych mających uratować rafę przed zniszczeniem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...