reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-26 - 2023-01-27

Sport w polskiej TV 16.12.2022

dodano: 2022-12-15 11:12 | aktualizacja: 2022-12-15 16:38
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Skoki narciarskie Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z kwalifikacji skoków narciarskich PŚ w Engelbergu w Eurosporcie. Transmisja live z turnieju Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi tylko w kanałach Polsat Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport

12:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final
Zawody

14:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final
Zawody

17:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final
Zawody

19:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final
Zawody

1:30 Koszykówka mężczyzn: NBA 
Philadelphia 76ers - Golden State Warriors
Komentarz: Bartosz Tomczak

 
Eurosport 1

8:35 Kombinacja norweska: Ramsau:
Skoki kobiet
Komentarz: Jakub Pieczatowski

9:25 Kombinacja norweska: Ramsau:
Skoki mężczyzn
Komentarz: Jakub Pieczatowski

10:15 Narciarstwo alpejskie: Sankt Moritz:
Zjazd kobiet
Komentarz: Sebastian Szczęsny

11:45 Narciarstwo alpejskie: Val Gardena:
Supergigant mężczyzn 
Komentarz: Witold Domański

13:15 Kombinacja norweska: Ramsau:
Bieg kobiet na 5 km
Komentarz: Jakub Pieczatowski

13:45 Kombinacja norweska: Ramsau:
Bieg mężczyzn na 10 km
Komentarz: Jakub Pieczatowski

15:15 Skoki narciarskie: Engelberg:
Kwalifikacje 
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

17:30 Snooker: Turniej English Open:
Mecz ćwierćfinałowy

19:45 Snooker: Turniej English Open:
Mecz ćwierćfinałowy
 
Eurosport 2

10:20 Snowboard, Cervinia:
Cross
Komentarz: Adam Probosz

12:45 Snooker: Turniej English Open:
Mecz ćwierćfinałowy

17:50 Narciarstwo dowolne, Copper Mountain:
Big air
Komentarz: Bartosz Bilkiewicz

20:50 Narciarstwo dowolne, Copper Mountain:
Halfpipe
Komentarz: Bartosz Bilkiewicz
 
Fightklub

02:15 Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship:
BKFC 34 - Hollywood

 
Polsat Sport Premium 1

16:30 Skeleton mężczyzn, Park City:
Zawody

20:30 Łyżwiarstwo szybkie, Calgary:
Zawody

 
Polsat Sport Premium 2

17:50 Narciarstwo dowolne, Copper Mountain:
Big air

20:30 Skeleton kobiet, Park City:
Zawody

 
Polsat Sport

13:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: 
Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie

15:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: 
Borna Ćorić - Andriej Rublow

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - PSG Stal Nysa

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom - LUK Lublin
 
Polsat Sport Extra

12:00 Narciarstwo dowolne, Ape D'huez,
Jazda po muldach

16:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi: 
Borna Ćorić - Andriej Rublow [ciąg dalszy meczu]

17:20 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - Enea Zastal BC Zielona Góra

20:25 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Barca - Panathinaikos Ateny
 
Polsat Sport Fight
19:00 Sporty walki: FEN 43:
Kacper Formela - Matheus Pereira

 
Polsat Sport News

10:20 Snowboard, Cervinia:
Cross

17:00 Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi:
Mecz 3. rundy gry pojedynczej: 
Emma Raducanu - Ons Jabeur

20:30 Łyżwiarstwo szybkie, Calgary:
Zawody

   
Super Polsat

20:00 Sporty walki (MMA): FEN 43:
Kacper Formela - Matheus Pereira
 
Sportklub

09:30 Koszykówka mężczyzn: Liga australijska NBL: 
Illawarra Hawks - Sydney Kings

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga chińska CBA: 
Qingdao - Shanghai

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka BSL:
Frutti Extra Bursaspor - Manisa Büyükśehir Belediye Spor

 
TVP Sport

14:05 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Annecy-Le Grand Bornand
Bieg sprinterski kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska 

20:05 Boks: Gala Suzuki Boxing Night 19 w Toruniu
Polska – Chorwacja w boksie olimpijskim
Komentarz: Piotr Jagiełło, Maciej Miszkiń  

 
Viaplay


14:45 Mieszane sztuki walki: Enfusion #117
Enfusion Talents #110

21:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Birmingham City - Reading
Komentarz: Adrian Olek

2:00 (pt/sb) Hokej na lodzie: Liga NHL:
NHL On The Fly

2:05 (pt/sb) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks

3:05 (pt/sb) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - St. Louis Blues

3:35 (pt/sb) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - NY Islanders






 

 



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...