reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Grupa radiowa z Hesji kończy nadawanie z 19,2°E

dodano: 2022-12-15 12:58 | aktualizacja: 2022-12-15 19:05
autor: RO | źródło: FFH/satkurier.pl

Hit Radio FFH Wkrótce niemieckie stacje radiowe z grupy radiowej FFH (FFH-Gruppe) przestaną być nadawane przez system satelitarny Astra 19,2°E. Nadawca z Hesji emituje powiadomienia o zaprzestaniu dystrybucji drogą satelitarną i jest to pierwszy nadawca w Niemczech, który rezygnuje z popularnego nadawania satelitarnego.

HitRadio FFH, Planet Radio i Harmony.FM
HitRadio FFH, Planet Radio i Harmony.FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
HitRadio FFH, planet radio i harmony.fm są dostępne przez satelitę Astra 1N (19,2°E) na tp. 113 o częstotliwości 12,633 GHz, pol. H (SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK). Ich przekaz jest nieszyfrowany (FTA).

Zmiana obejmie słuchaczy korzystających z transmisji satelitarnej lub kablowej. W pierwszym przypadku to będzie ostateczny koniec odbioru przez satelitę. W drugim przypadku operator sieci kablowej ma możliwość przejścia na inne źródło dosyłu. Oczywiście zmiana będzie dokonywana indywidualnie przez każdego operatora i będzie uzależniona od możliwości technicznych i dalszych relacji z nadawcą. Szczegółów należy dowiadywać się u swojego operatora.

Aby słuchać lokalnych programów na poziomie krajowym, słuchacze muszą skorzystać z darmowej transmisji internetowej. W Hesji i sąsiednich krajach związkowych można słuchać trzech stacji radiowych za pośrednictwem FM i DAB+.

FFH-Gruppe od 1989 roku odnosi największe sukcesy jako dostawca usług radiowych w Niemczech i lider rynku w Hesji. Każdą stację radiową charakteryzuje mocne specyficzne podejście do grupy docelowej. HitRadio FFH odznacza się nowoczesną i atrakcyjną mieszanką muzyczną wraz z lokalnymi informacjami dla osób 20-59 lat. Planet radio zapewnia mieszankę popu, dance, house, hip-hopu i r&b dla słuchaczy 14-39 lat. Harmony.fm to idealny program dla wszystkich fanów wielkich przebojów z lat 70. i 80., takich jak ABBA, Elton John czy Tina Turner.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...