dodano: 2022-12-15 16:29 | aktualizacja:
2022-12-16 12:32
autor: Janusz Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
10:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final:
Mecz kobiet
12:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final:
Mecz mężczyzn
17:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final:
Mecz kobiet
19:00 Padel: World Padel Tour - Barcelona Master Final:
Mecz mężczyzn
23:00 Koszykówka mężczyzn:
NBA:
San Antonio Spurs - Miami Heat
Komentarz: Bartosz Tomczak
CANAL+ Sport 2
21:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska - LaLiga SmartBank:
Real Oviedo - Sporting Gijon
Komentarz: Remigiusz Kula, Wojciech Jagoda
CANAL+ Sport 5
21:00 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska - LaLiga SmartBank:
Real Oviedo - Sporting Gijon
Komentarz: Remigiusz Kula, Wojciech Jagoda
Eurosport 1
8:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau, Austria:
Konkurs kobiet, HS 97
Komentarz: Jakub Pieczatowski
9:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau, Austria:
Konkurs mężczyzn, HS 97
Komentarz: Jakub Pieczatowski
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sankt Mortiz, Szwajcaria:
2. zjazd kobiet
Komentarz: Michał Okniański
11:45
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena, Włochy
Zjazd mężczyzn
Komentarz: Witold Domański, Sebastian Szczęsny
13:15 Biegi narciarskie, Davos:
Sprinty techniką dowolną
Komentarz: Grzegorz Pajda, Tomasz Sikora
16:00
Skoki narciarskie, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
18:15 Snowboard, Cortina d’Ampezzo:
Gigant równoległy
Komentarz: Adam Probosz
19:45 Snooker: Turniej English Open:
Półfinały
Eurosport 2
13:45 Snooker: English Open, Home Nations Series, Brentwood:
Półfinały
17:50 Narciarstwo dowolne, Copper Mountain:
Big air
Komentarz: Bartosz Bilkiewicz
20:50 Narciarstwo dowolne, Copper Mountain:
Halfpipe
Komentarz: Bartosz Bilkiewicz
Fightklub
20:00 Boks: Gala Boxxer Series w Bournemouth:
Chris Billam-Smith - Armend Xhoxhaj ; waga półciężka
Metro
13:15 Biegi narciarskie, Davos,
Sprinty techniką dowolną
Komentarz: Grzegorz Pajda, Tomasz Sikora
Polsat Sport Premium 1
13:30 Piłka nożna: liga szkocka:
Aberdeen - Celtic
18:15 Snowboard, Cortina d’Ampezzo:
Gigant równoległy
22:00 Bobsleje, Park City:
Monoboby kobiet
Polsat Sport Premium 2
13:00 Narciarstwo dowolne,
Alpe D'Huez:
Zawody Pucharu Świata
16:00 Bobsleje, Park City:
Dwójki mężczyzn
20:50 Narciarstwo dowolne, Copper Mountain:
Halfpipe
Polsat Sport
9:00 Łyżwiarstwo szybkie, Ałmaty:
Short track
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
01:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Cannonier vs Strickland - waga średnia
04:00 Boks: Gala w Las Vegas:
Michel Rivera vs Frank Martin - waga lekka:
Polsat Sport Extra
14:00
Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi:
1. mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:20
Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
WKS Śląsk Wrocław - Suzuki Arka Gdynia
20:30 Bobsleje, Park City:
Monoboby kobiet
Polsat Sport News
9:00 Łyżwiarstwo szybkie, Ałmaty,
Short track
14:00 Rugby: Puchar Mistrzów:
Edynburg Rugby - Castres Olympique
16:00
Tenis: Turniej Mubadala World Tennis Championships w Abu Zabi:
2. mecz półfinałowy gry pojedynczej
20:30 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Calgary:
2. dzień
Sportklub
10:00
Koszykówka mężczyzn: Liga NBL:
Adelaide 36ers – Brisbane Bullets
12:35 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA:
Shenzhen – Xinjiang, Sportklub
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga turecka TBL:
Onvo Büyükçekmece Basketbol - Galatasaray NEF
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga LNB:
Paris Basketball - Boulogne-levallois
20:45
Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
UCAM Murcia – Herbalife Gran Canaria
TVN
16:00
Skoki narciarskie, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
TVP 4K
16:00
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata, Katar:
Mecz o 3. miejsce:
Chorwacja – Maroko
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
TVP 1
16:00
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata, Katar:
Mecz o 3. miejsce:
Chorwacja – Maroko
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
TVP Sport
12:15 Biathlon, Annecy:
Bieg pościgowy mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
14:05 Biathlon, Annecy:
Bieg pościgowy kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
16:00
Piłka nożna: Mistrzostwa Świata, Katar:
Mecz o 3. miejsce:
Chorwacja – Maroko
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow
Viaplay
16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
West Bromwich Albion - Rotherham United
Komentarz: Marcin Pawłowski
17:55 Hokej na lodzie:
SHL:
Växjö Lakers HC - HV71
18:30 Piłka ręczna: Bundesliga:
SC Magdeburg - HC Erlangen
18:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Norwich City - Blackburn Rovers
Komentarz: Mateusz Juza
18:45 Sporty walki: KSW 77:
Khalidov vs Pudzianowski
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat
19:05 Hokej na lodzie: NHL:
Boston Bruins - Columbus Blue Jackets
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Andrzej Kulasek
19:05 Hokej na lodzie: NHL:
Detroit Red Wings - Ottawa Senators
22:05 Hokej na lodzie: NHL:
Edmonton Oilers - Anaheim Ducks
Komentarz: Piotr Chłystek, Marcin Iwankiewicz
01:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Carolina Hurricanes - Dallas Stars
Komentarz: Patryk Rokicki, Krzysztof Girgiel
01:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
01:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Philadelphia Flyers
- NY Rangers
01:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Washington Capitals
- Toronto Maple Leafs
01:35 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
New Jersey Devils - Florida Panthers
03:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Arizona Coyotes - Buffalo Sabres
03:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Colorado Avalanche - Nashville Predators
04:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Vancouver Canucks - Winnipeg Jets
04:05 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Vegas Golden Knights - NY Islanders
04:35 (sb/nd) Hokej na lodzie: NHL:
Los Angeles Kings - San Jose Sharks
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.