reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nie będzie kanału muzycznego Rebel 2

dodano: 2022-12-22 13:44
autor: RO | źródło: parabola.cz

Rebel 2 slusnej kanal 360px.jpg Czeska stacja muzyczna Rebel 2 - Slušnej kanál nie wznowi nadawania. Stacja przerwała emisję na początku kwietnia 2020 roku i od tamtej pory była niedostępna. Czeski regulator RRTV zauważył, że koncesja na nadawanie z nadajników naziemnych wygasła 30 listopada 2022 roku. Firma Fajn Rock Media, s.ro. z Ostrawy nie będzie wznawiać kanału.

http://www.hlavex.cz/wp-content/uploads/carusel-rebel-tv-hlavex-marketing.jpg
Rebel TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Rebel 2 przerwał transmisję z powodów finansowych i personalnych, a pandemia te problemy tylko pogłębiła. Był nadawany z pojemności operatora platformy satelitarnej Skylink na satelicie Astra 3B (23,5°E), a także naziemnie w Czechach. Stacja emitowała programy dla fanów muzyki rockowej. Treści nadal prezentuje flagowa stacja TV Rebel, która jest niekodowana (FTA) z Astry 3B.

Jednocześnie czeska firma Rádio Ukrajina, s.r.o. zwróciła licencję na cyfrowe nadawanie rozgłośni Rádio Ukrajina z nadajników naziemnych. Licencja ma wygasnąć z dniem 31.12.2022 r.. Za cel Rádio Ukrajina stawia dostarczanie ciekawych informacji i porad, rozrywki i muzyki dla ukraińskiej społeczności w całych Czechach. Stację obsługuje Media Bohemia.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...