reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„The Chosen” na kanałach TVP

dodano: 2022-12-23 12:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „The Chosen” We wtorek, 27 grudnia br. o godz. 8:35 na kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacji TVP ABC, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańskiego serialu „The Chosen”, opowiadającego o życiu Jezusa Chrystusa. Serial pokazuje „Ewangelię” oczami ludzi, którzy zetknęli się z nim osobiście. Występują Elizabeth Tabish, Lara Silva, Paras Patel, Noah James, Erick Avari, Shahar Isaac i Jonathan Roumie. Seria 1. składa się z 8 odcinków.

TVP1 TVP 1 Jedynka „The Chosen”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jezus Chrystus (w tej roli Jonathan Roumie) rozpoczyna swoją misję, dokonując wielu cudów. Ludzie, którzy go spotykają, jeszcze nie wiedzą, że są świadkami wydarzeń zapoczątkowujących nową erę w historii i zmieniających świat na zawsze. Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa - oni jako pierwsi spotykają Jezusa Chrystusa, który poprzez dokonywane cuda zaczyna wpływać na los ludzkości.

„The Chosen” to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Jezusa Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale z innej niż dotychczas perspektywy. Pierwszy sezon opowiada historie powołań pierwszych naśladowców. Przedstawia kulturowy kontekst postaci, ukazując jednocześnie poświęcenie, na jakie muszą się zdobyć, by podążać za Jezusem Chrystusem.

Jak informuje nadawca, serial Dallasa Jenkinsa jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Z liczbą 442 000 000 wyświetleń konsekwentnie utrzymuje się w rankingu „50 najlepszych aplikacji” w kategorii „Rozrywka” iOS i Android. Do tej pory przetłumaczono go na 62 języki.

„The Chosen” - o serialu - produkcja: Stany Zjednoczone Ameryki, 2017 rok, reżyseria i scenariusz: Dallas Jenkins. aktorzy: Jonathan Roumie (jako Jezus Chrystus), Shahar Isaac (Szymon Piotr), Elizabeth Tabish (Maria Magdalena), Erick Avari (Nikodem), Noah James (Andrzej), Paras Patel (Mateusz), Lara Silva (Eden) i inni.
 
Jonathan Roumie i Vanessa Benavente w serialu „The Chosen”, foto: TVP
Jonathan Roumie i Vanessa Benavente w serialu „The Chosen”, foto: TVP


„The Chosen” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 27 grudnia 2022 roku) o godz. 8:35 w TVP1. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie TVP ABC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...