reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Plus z zestawem Internetu domowego 5G

dodano: 2022-12-27 10:00 | aktualizacja: 2022-12-27 13:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Plus

zestaw internetu domowego z dostepem do 5g plusa 360px Od 28 grudnia w ofercie Plusa pojawi się nowy zestaw Internetu domowego obsługujący najszybszą sieć 5G w Polsce. Składający się z zewnętrznego modemu i domowego routera zestaw zapewni dostęp do najszybszego Internetu 5G w rankingu SpeedTest.pl jeszcze większej liczbie gospodarstw domowych.

Plus
zestaw Internetu domowego z dostepem do 5g plus 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostęp do najszybszego Internetu 5G w Polsce
Nowy zestaw Internetu domowego Plusa jest jedynym rozwiązaniem tego typu, które daje możliwość korzystania z zalet najszybszej sieci 5G w Polsce. Zewnętrzny modem wraz z wewnętrznym routerem sprawdzi się szczególnie w domach jednorodzinnych, jak i blokach, znajdujących się na granicy zasięgu 5G oraz tam, gdzie zasięg jest ograniczony przez przeszkody terenowe i urbanistyczne. Przewagę Internetu 5G Plusa potwierdzają rankingi publikowane przez serwis SpeedTest.pl, w których technologia udostępniana przez operatora dystansuje inne sieci 5G oraz Internet mobilny starszej generacji pod względem szybkości pobierania danych.

Router Wi-Fi z modemem instalowanym na zewnątrz budynku
W skład zestawu wchodzi modem zewnętrzny ZTE MC889, który obsługuje technologię 5G oraz starszą 4G/LTE. Odporne na warunki atmosferyczne urządzenie umieszcza się na zewnątrz budynku, najlepiej na wysokości, ograniczając w ten sposób wpływ przeszkód terenowych, np. wysokich budynków lub wzniesień, na zasięg w danej okolicy. Montaż na zewnątrz budynku zwiększa moc odbieranego przez router sygnału, poprawiając parametry transmisji danych pomiędzy modemem a stacją bazową. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się najlepszymi osiągami 5G w danej lokalizacji.

Modem zewnętrzny ZTE MC889 łączy się kablem Ethernet z umieszczonym w domu lub mieszkaniu routerem Wi-Fi ZTE T3000, czyli z drugim urządzeniem wchodzącym w skład zestawu. Router zapewnia dostęp do Internetu 5G Plusa rozprowadzając sygnał Wi-Fi w standardzie Wi-Fi 6. Urządzenie zapewnia stabilne i mocne połączenie dla nawet 128 urządzeń domowych jednocześnie. Dzięki zastosowaniu technologii NFC, wystarczy przyłożyć smartfon lub inny sprzęt obsługujący tę technologię do wskazanego miejsca na routerze, aby połączyć się z siecią Wi-Fi bez konieczności wpisywania hasła.

Atrakcyjna oferta ratalna na sprzęt z dostępem do najszybszego Internetu 5G
Zestaw Internetu domowego 5G będzie dostępy w Plusie za 1 zł na start oraz np. 36 rat po 52,72 zł za urządzenie. Taryfą polecaną do Internetu 5G jest abonament za 50 zł miesięcznie z pakietem Internetu 120 GB. Dodatkowo, klienci wybierający abonament z Internetem 5G od Plusa otrzymują dostęp do Disney+ w prezencie nawet na 2 lata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...