reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Plus z zestawem Internetu domowego 5G

dodano: 2022-12-27 10:00 | aktualizacja: 2022-12-27 13:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Plus

zestaw internetu domowego z dostepem do 5g plusa 360px Od 28 grudnia w ofercie Plusa pojawi się nowy zestaw Internetu domowego obsługujący najszybszą sieć 5G w Polsce. Składający się z zewnętrznego modemu i domowego routera zestaw zapewni dostęp do najszybszego Internetu 5G w rankingu SpeedTest.pl jeszcze większej liczbie gospodarstw domowych.

Plus
zestaw Internetu domowego z dostepem do 5g plus 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostęp do najszybszego Internetu 5G w Polsce
Nowy zestaw Internetu domowego Plusa jest jedynym rozwiązaniem tego typu, które daje możliwość korzystania z zalet najszybszej sieci 5G w Polsce. Zewnętrzny modem wraz z wewnętrznym routerem sprawdzi się szczególnie w domach jednorodzinnych, jak i blokach, znajdujących się na granicy zasięgu 5G oraz tam, gdzie zasięg jest ograniczony przez przeszkody terenowe i urbanistyczne. Przewagę Internetu 5G Plusa potwierdzają rankingi publikowane przez serwis SpeedTest.pl, w których technologia udostępniana przez operatora dystansuje inne sieci 5G oraz Internet mobilny starszej generacji pod względem szybkości pobierania danych.

Router Wi-Fi z modemem instalowanym na zewnątrz budynku
W skład zestawu wchodzi modem zewnętrzny ZTE MC889, który obsługuje technologię 5G oraz starszą 4G/LTE. Odporne na warunki atmosferyczne urządzenie umieszcza się na zewnątrz budynku, najlepiej na wysokości, ograniczając w ten sposób wpływ przeszkód terenowych, np. wysokich budynków lub wzniesień, na zasięg w danej okolicy. Montaż na zewnątrz budynku zwiększa moc odbieranego przez router sygnału, poprawiając parametry transmisji danych pomiędzy modemem a stacją bazową. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się najlepszymi osiągami 5G w danej lokalizacji.

Modem zewnętrzny ZTE MC889 łączy się kablem Ethernet z umieszczonym w domu lub mieszkaniu routerem Wi-Fi ZTE T3000, czyli z drugim urządzeniem wchodzącym w skład zestawu. Router zapewnia dostęp do Internetu 5G Plusa rozprowadzając sygnał Wi-Fi w standardzie Wi-Fi 6. Urządzenie zapewnia stabilne i mocne połączenie dla nawet 128 urządzeń domowych jednocześnie. Dzięki zastosowaniu technologii NFC, wystarczy przyłożyć smartfon lub inny sprzęt obsługujący tę technologię do wskazanego miejsca na routerze, aby połączyć się z siecią Wi-Fi bez konieczności wpisywania hasła.

Atrakcyjna oferta ratalna na sprzęt z dostępem do najszybszego Internetu 5G
Zestaw Internetu domowego 5G będzie dostępy w Plusie za 1 zł na start oraz np. 36 rat po 52,72 zł za urządzenie. Taryfą polecaną do Internetu 5G jest abonament za 50 zł miesięcznie z pakietem Internetu 120 GB. Dodatkowo, klienci wybierający abonament z Internetem 5G od Plusa otrzymują dostęp do Disney+ w prezencie nawet na 2 lata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...