reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Summer i Todd - Na słonecznej farmie” w Puls 2

dodano: 2023-01-03 12:59
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Rainbow Group/satkurier.pl

Summer i Todd - Na słonecznej farmie Rainbow Group 2 stycznia br. o godz. 11:20 w paśmie Puls Kids na kanale Puls 2 premierę miał nowy serial dla przedszkolaków „Summer i Todd - Na słonecznej farmie”. Jest to produkcja wytwórni Rainbow, czyli twórców takich międzynarodowych hitów, jak „Świat Winx” i „44 koty”. Serial wkracza do domów wielu młodych widzów, dotychczas można było go oglądać w MiniMini+. „Summer i Todd - Na słonecznej farmie” ma na celu podniesienie świadomości najmłodszych na temat przyrody i ochrony środowiska.

Rainbow Group
Summer i Todd - Na słonecznej farmie Rainbow Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Summer i Todd - Na słonecznej farmie” przybliża maluchom świat przyrody oraz ochrony środowiska. Dzięki zabawnym opowieściom, które pełne są wątków edukacyjnych, dzieci odkryją wiele ciekawostek na temat otaczającej nas przyrody i sensu zdrowego stylu życia. Wspólnie z bohaterami serialu, króliczkiem Summer i szopem Toddem, właścicielem farmy, dzieci i ich rodzice mogą wspólnie nauczyć się pokonywać każdą trudność, zachowując optymizm i radość.

Serial „Summer i Todd - Na słonecznej farmie” jest emitowany na kanale Puls 2 od poniedziałku do piątku d godz. 11:20 (po dwa 5-minutowe odcinki).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...