reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rolnicy. Podlasie” 5 na kanale Fokus TV

dodano: 2023-01-03 17:55 | aktualizacja: 2023-01-03 20:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Fokus TV „Rolnicy. Podlasie” W niedzielę, 1 stycznia br. o godz. 20:15 na kanale Fokus TV wyemitowany został premierowo 1. odcinek 5. sezonu polskiego serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Bohaterowie staną przed kolejnymi wyzwaniami - ich gospodarstwa dobrze prosperują, a wraz z rozwojem, w głowach rolników pojawiają się nowe pomysły. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat, Nowa TV i Fokus TV.

Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piąty sezon serialu „Rolnicy. Podlasie”

W piątym sezonie pojawią się znani już bohaterowie; m.in. Emilia i Karol z Laszek, rodzina Bogdana z Borowskich Ciborów, Andrzej i Gienek z Plutycz oraz ich przyjaciele, Jastrząb i Walek, staną przed kolejnymi wyzwaniami. Ich gospodarstwa dobrze prosperują, a wraz z rozwojem, w głowach rolników pojawiają się nowe pomysły. Piąty sezon serialu „Rolnicy. Podlasie” jest emitowany premierowo od 1 stycznia br., w niedziele o godzinie 20:15 na kanale Fokus TV.

Nowe wyzwania na Podlasiu

W piątym sezonie programu dokumentaliści powracają na Podlasie, aby sprawdzić, jak wiedzie się bohaterom serii. W ich życiu wiele się dzieje. Szykują się poważne zmiany. Gospodarstwa się rozwijają, pojawiają się nowe zwierzęta. Rolnicy snują coraz śmielsze plany dotyczące pracy i przyszłości.

Bohaterowie serialu

W premierowych odcinkach serialu „Rolnicy. Podlasie” nie zabraknie Andrzeja i Gienka. W realizacji ich nietypowych pomysłów pomagają im wierni znajomi - Jastrząb i Walek. W piątym sezonie również widzowie zobaczą również zmagania Emilli, która musi mierzyć się nie tylko z pracą w gospodarstwie, ale także z wyzwaniami macierzyństwa. Na szczęście jej bliscy zawsze są chętni do pomocy. Monika i Tomasz z Pokaniewa szukają nowych rozwiązań, które pomogą im rozwijać ich gospodarstwo. Justyna i Łukasz z Ciemnoszyj dbają o swoje liczne zwierzęta, a Bogdan z Borowskich Ciborów z należytą uwagą pielęgnuje swoje piękne klacze.

„Rolnicy. Podlasie” to autorska produkcja stacji Fokus TV (więcej tutaj).
 
Emilia Korolczuk w programie „Rolnicy. Podlasie”, foto: Grupa ZPR Media
Emilia Korolczuk w programie „Rolnicy. Podlasie”, foto: Grupa ZPR Media
Tomasz i Monika z dzieckiem w programie „Rolnicy. Podlasie”, foto: Grupa ZPR Media
Tomasz i Monika z dzieckiem w programie „Rolnicy. Podlasie”, foto: Grupa ZPR Media
„Rolnicy. Podlasie”: Bohaterowie programu i traktor Ursus, foto: Grupa ZPR Media
„Rolnicy. Podlasie”: Bohaterowie programu i traktor Ursus, foto: Grupa ZPR Media


„Rolnicy. Podlasie” - sezon 5., emisja w niedziele (od 1 stycznia 2023 roku) o godz. 20:15 na kanale Fokus TV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji Polsat, Nowa TV i Fokus TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...