reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rusza darmowy MAX4 [wideo]

dodano: 2023-01-03 20:27 | aktualizacja: 2023-01-16 17:32
autor: RO | źródło: media1.hu

MAX4 Hungary Węgierska grupa medialna Network4 przygotowuje nowy kanał telewizyjny do bezpłatnej dystrybucji. Firma, która oferuje popularne na Węgrzech stacje Film4, TV4, Galaxy4, Story4, Arena4 i Match4, zaczęła testować MAX4 w naziemnej telewizji cyfrowej Mindig TV (Antenna Hungária).

media1.hu / Magazyn Galileo na Węgrzech (kanał MAX4)
Magazyn Galileo na Węgrzech (kanał MAX4)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najnowszy kanał telewizyjny jest dostępny na pozycji 12. wśród bezpłatnych kanałów Mindig TV. Na razie trwa transmisja testowa, w ramach której można podejrzeć, jak będzie wyglądał MAX4.

MAX4 to ogólny kanał rozrywkowy skierowany głównie do kobiet w wieku powyżej 25 lat. Na antenie ma wyświetlać takie seriale, jak „In aller Freundschaft - Die jungen Ärzte”, „Dziedzictwo Guldenburgów”, „Siódme niebo”, „Doctor Doctor”, „Rake” czy magazyn naukowy „Galileo”. Ogólnie stacja ma stawiać na europejskie i amerykańskie seriale, filmy i samodzielnie wyprodukowane treści informacyjno-rozrywkowe, a także streszczenia sportowe. Nie zabraknie seriali romantycznych i lekkich kryminałów, największych światowych hitów z amerykańskich i europejskich studiów filmowych.

Sieć Network 4 szybko się rozwija.
Firma, którą kieruje Borsány-Gyenes András, uruchomiła w zeszłym roku nowy kanał sportowy Match4, a usługę przesyłania strumieniowego Arena4+ przekształca właśnie w Net4+. Ponadto nabyła również kilka ważnych praw sportowych.

Nowa stacja MAX4 wystartuje oficjalnie 1 lutego 2023 roku i będzie dostępna prawie u wszystkich operatorów na Węgrzech. Oczekiwany jest start w platformach DIGI i Direct One, które świadczą usługi abonentom z satelitów Thor/Intelsat na pozycji 0,8°W.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...