reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-09 - 2023-02-10

Sport w polskiej TV 6.01.2023

dodano: 2023-01-05 11:13 | aktualizacja: 2023-01-06 20:46
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_08_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z United Cup: Polska - USA. Transmisja live z Turnieju Czterech Skoczni w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

05:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1/4 finału

09:00 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1/4 finału

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Cádiz CF
Komentarz: Michał Mitrut, Jakub Kręcidło

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 5

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - Lenovo Tenerife
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Szymon Szewczyk
 
Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF - Celta Vigo
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Manchester United - Everton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - Portimonense SC
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica - Portimonense SC
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

12:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Paweł Ulbrych

16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
Eurosport 2

13:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Skoki do konkursu drużyn mieszanych

15:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Sztafeta mieszana

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Zawody

00:00 (pt/so) Golf: PGA Tour, Kapalua:
2. runda

03:00 (pt/so) Golf: PGA Tour, Kapalua:
2. runda
 
Metro

12:30 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Paweł Ulbrych
 
Polsat Sport Premium 1

17:00 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd kobiet



 
Polsat Sport

11:30 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd mężczyzn

13:15 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd mężczyzn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BBTS Bielsko-Biała - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
Polsat Sport Extra

09:00 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
1/4 finału

10:30 Tenis: ATP World Tour, Pune:
1/4 finału

12:00 Tenis: ATP World Tour, Pune:
1/4 finału

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd kobiet

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
 
Polsat Sport News

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 1

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Real Madryt - Maccabi Tel Awiw
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia - Lenovo Tenerife

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü - Konyaspor Basketbol
 
TVN

16:30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
 
TVP Sport

05:00 Tenis: Turniej United Cup: 
Daniel Michalski - Frances Tiafoe
Komentarz: Patryk Rokicki, Maciej Synówka

09:00 Tenis: Turniej United Cup: 
Maria Sakkari - Martina Trevisan
Komentarz: Michał Regulski, Michał Przysiężny

11:00 Tenis: Turniej United Cup: 
Michail Pervolarakis - Lorenzo Musetti
Komentarz: Michał Regulski, Michał Przysiężny

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:35 Tenis stołowy: Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy: 
Polska - Portugalia

19:25 Piłka ręczna mężczyzn: Turniej towarzyski w Katowicach: 
Polska - Belgia
Komentarz: Jacek Laskowski, Paweł Paczkowski

00:00 (pt/so) Tenis: United Cup:
Magda Linette - Madison Keys
Komentarz: Michał Regulski, Maciej Synówka

02:00 (pt/so) Tenis: United Cup:
Hubert Hurkacz - Taylor Fritz
Komentarz: Michał Regulski, Maciej Synówka

04:00 (pt/so) Tenis: United Cup:
Mikst
Komentarz: Michał Regulski, Maciej Synówka
 
Viaplay

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Dragons - Bulls

20:45 Rugby: Premiership Rugby:
Gloucester Rugby - Saracens

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Florida Panthers

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Nashville Predators

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Tampa Bay Lightning

02:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Arizona Coyotes

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - New York Islanders

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...