reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Miłość, niebezpieczeństwo, nadzieja w AXN

dodano: 2023-01-05 22:11 | aktualizacja: 2023-01-05 23:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN - Miłość, niebezpieczeństwo, nadzieja - doświadczaj nowych emocji w styczniu br. w AXN - zachęca nadawca. Liam Neeson w misji ratunkowej na oblodzonym oceanie; francuski gwiazdor na czele wydziału do spraw nieletnich paryskiej policji; Anne Hathaway i Jake Gyllenhaal w przezabawnej komedii romantycznej oraz Rene Zellweger i Evan McGregor, jako nienawidzący się przeciwnicy, którzy wpadają w pułapkę miłości. Jak zapowiada nadawca, w styczniu 2023 roku kanał AXN przygotował premiery filmów „Lodowy szlak”, „Miłość i inne używki” i „Do diabła z miłością” oraz serialu „Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich” (sezon 1.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2023 roku w ofercie kanału AXN:

W filmie „Lodowy szlak” w kopalni diamentów na północy Kanady dochodzi do wypadku. Twardy kierowca tira (w tej roli Liam Neeson), przyzwyczajony do lodowych szlaków staje na czele misji ratunkowej. Aby ocalić uwięzionych górników, jego ekipa musi pokonać zamarznięty ocean. Walcząc z topniejącym lodem i potężnym sztormem, odkrywają prawdziwe zagrożenie, którego nikt nie mógł przewidzieć. Premiera filmu „Lodowy szlak” odbędzie się w sobotę, 7 stycznia br. o godzinie 20:00 na kanale AXN.

Leo Mattei to główny bohater francuskiego serial o jednostce policji badającej sprawy zaginięć nieletnich. Leo dołącza do zespołu po traumatycznym zaginięciu jego własnej córki, Eloïse. Razem ze swoimi kolegami detektyw prowadzi skomplikowane śledztwa, aby chronić dzieci w niebezpieczeństwie. Premiera serialu „Leo Mattei: Wydział do spraw nieletnich” odbędzie się w poniedziałek, 9 stycznia br. o godzinie 18:50. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:50 w stacji AXN.

Główną bohaterką filmu „Miłość i inne używki” jest Maggie (Anne Hathaway) - intrygująca wolna duchem kobieta, która nie pozwala nigdy nikomu siebie ograniczać. Dziewczyna choruje na Parkinsona. W jej życiu pojawia się Jamie (Jake Gyllenhaal), którego bezwzględny i nieodparty urok doskonale pomaga mu w kontaktach z ludźmi, gdyż jest przedstawicielem farmaceutycznym, sprzedającym Viagrę. Między Maggie i Jamiem powoli rozkwita między nimi uczucie i młodzi zakochują się w sobie. Premiera filmu „Miłość i inne używki” odbędzie się w sobotę, 14 stycznia br. o godzinie 20:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

Twórcy filmu „Do diabła z miłością” pokazują w sposób przewrotny, prześmiewczy, a zarazem uroczy, odwieczną walkę płci, opowiadając o starciu kobiety, która poprzysięgła, że nigdy się nie zakocha i kobieciarza, który sądzi, iż nie potrzebuje miłości. Barbara Novak (Rene Zellweger) - autorka bestsellerowego poradnika dla kobiet o zacięciu feministycznym staje się celem ataków Catchera Blocka „Catcha” (Evan McGregor), dziennikarskiego asa, który zmienia kobiety jak rękawiczki. Postanawia on uwieść Barbarę, ośmieszając w ten sposób tezy, które zawarła w swojej książce, Premiera filmu „Do diabła z miłością” odbędzie się w sobotę, 21 stycznia br. o godzinie 20:00 w stacji AXN.
 
Anne Hathaway i Jake Gyllenhaal w filmie „Miłość i inne używki”, foto: Antenna Group
Anne Hathaway i Jake Gyllenhaal w filmie „Miłość i inne używki”, foto: Antenna Group
Ewan McGregor i Renée Zellweger w filmie „Do diabła z miłością”, foto: Antenna Group
Ewan McGregor i Renée Zellweger w filmie „Do diabła z miłością”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

409 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...