reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 7.01.2023

dodano: 2023-01-06 12:05 | aktualizacja: 2023-01-07 13:59
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Villarreal CF - Real Madryt. Transmisje live z The Emirates FA Cup tylko w Eleven Sports.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

04:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1/2 finału

09:00 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
1/2 finału

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Mallorca - Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
San Antonio Spurs - Boston Celtics
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Deportivo Alavés - Burgos CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
 
CANAL+ Sport 5

21:00 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
Deportivo Alavés - Burgos CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Tottenham Hotspur - Portsmouth FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Middlesbrough FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Juventus FC - Udinese Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

21:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Brentford FC - West Ham United
Komentarz: Michał Wszołek

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Crystal Palace - Southampton FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Boreham Wood - Accrington Stanley
Komentarz: Julian Kowalski

19:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Sheffield Wednesday - Newcastle United
Komentarz: Michał Grzyb, Dominik Guziak

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Casa Pia AC - FC Porto
Komentarz: Eryk Szpruch
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Gillingham FC - Leicester City
Komentarz: Michał Wszołek, Dominik Guziak

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Blackpool FC - Nottingham Forest
Komentarz: Eryk Szpruch

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Grimsby Town - Burton Albion
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
RCD Espanyol - Girona FC
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

16:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Konkurs skoków kobiet

17:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Otepää:
Konkurs skoków
 
Eurosport 2

08:30 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Sapporo:
Zawody

11:45 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Paweł Ulbrych

13:30  Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Komentarz: Tomasz Sikora, Paweł Ulbrych

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig mężczyzn

22:00 Golf: PGA Tour, Kapalua:
3. runda
 
Metro

11:45 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Val di Fiemme:
Bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet
Komentarz: Justyna Kowalczyk-Tekieli, Paweł Ulbrych
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

18:00 Siatkówka kobiet: Serie A1: 
Valsa Group Modena - Cucine Lube Civitanova
 
Polsat Sport Premium 2

14:15 Piłka nożna: Puchar Zatoki Perskiej:
Bahrajn - Zjednoczone Emiraty Arabskie

17:15 Piłka nożna: Puchar Zatoki Perskiej:
Kuwejt - Katar
 
Polsat Sport

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd jedynek

11:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd jedynek

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn

19:00 Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" 2022

20:00 Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" 2022

23:00 Gala Mistrzów Sportu 88. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" 2022

03:00 (so/nd) Boks: Gala, Waszyngton: 
Gervonta Davis - Hector Luis Garcia
 
Polsat Sport Extra

06:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
1/2 finału

10:45 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

13:00 Tenis: ATP World Tour, Pune:
Finał

15:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport News

11:00 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
1/2 finału

13:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

15:00 Bobsleje: Puchar Świata , Winterberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beśiktaś - Bahçeśehir Koleji

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Tofaś - Frutti Extra Bursaspor

16:30 Piłka nożna: Super League: 
Levadiakos FC - Pas Janina

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Real Betis Baloncesto
 
TVP Sport

07:00 Tenis: United Cup:
Stefanos Tsitsipas - Matteo Berrettini
Komentarz: Patryk Rokicki, Michał Przysiężny

09:00 Tenis: United Cup:
Despina Papamichail - Lucia Bronzetti
Komentarz: Patryk Rokicki, Michał Przysiężny

11:00 Tenis: United Cup:
Mikst
Komentarz: Patryk Rokicki, Michał Przysiężny
 
11:30 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka:
Bieg na dochodzenie kobiet

14:45 Biatlon: Puchar Świata, Pokljuka:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

19:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
PR URBIS Gniezno - Piotrkovia Piotrków Trybunalski

03:00 (so/nd) Tenis: United Cup:
Finał singla mężczyzn
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: Sky Bet League Two:
Salford - Northampton

15:00 Rugby: Premiership Rugby:
Newcastle Falcons - Leicester Tigers

17:30 Rugby: Premiership Rugby:
Exeter Chiefs - Northampton Saints

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Linköping - Skellefteå

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - New York Rangers

20:30 Rugby: United Rugby Championship:
Ospreys - Leinster

22:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Carolina Hurricanes

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - St. Louis Blues

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Seattle Kraken

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Detroit Red Wings

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Colorado Avalanche

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Los Angeles Kings

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Boston Bruins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...