reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Golis dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje

dodano: 2023-01-07 14:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje 10.2022 Z początkiem stycznia br. dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje (Agora) został Mateusz Golis. W nowej roli zajmie się kwestiami programowymi i organizacyjnymi związanymi z działalnością stacji. Dotychczas dyrektorem był Piotr Jaroszewski, jednocześnie szef stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory (GRA). Zastępczynią Mateusza Golisa będzie Agata Strzała.

Agora
Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mateusz Golis dołączył do zespołu Radia Złote Przeboje w połowie lutego 2022 roku i od tamtej pory, razem z Agatą Strzałą, zajmował stanowisko zastępcy dyrektora programowego Radia Złote Przeboje. Z kolei tę funkcję pełnił Piotr Jaroszewski, jednocześnie szef stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

W poniedziałek, 2 stycznia 2023 roku Mateusz Golis przejął obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje. Na stanowisku jego zastępczyni pozostanie Agata Strzała. Ich wspólnym zadaniem będzie rozwój Radia Złote Przeboje nie tylko w radiowym eterze.

-  Od jesieni Radio Złote Przeboje ma nowe logo i całą komunikację wizualną, wciąż się zmienia i dostosowuje się do otoczenia. Z myślą o dalszym rozwoju naszej największej stacji muzycznej zdecydowaliśmy się powierzyć jej stery właśnie Mateuszowi Golisowi. Dał nam się poznać jako osoba, która świetnie czuje klimat Złotych Przebojów i ma mnóstwo pomysłów na prowadzenie nowoczesnej rozgłośni radiowej

- mówi Piotr Jaroszewski.


W 2022 roku Radio Złote Przeboje obchodziło 25. urodziny. Z tej okazji stacja zaprezentowała zupełnie odmienione logo oraz kolorystykę. Jak zapewnia nadawca, nowa komunikacja wizualna podkreśla dzisiejszy charakter Radia Złote Przeboje, które jest nowoczesną rozgłośnią grającą energetyczną, sprawdzoną muzykę na każdą porę dnia (więcej tutaj).

- Radio Złote Przeboje to miejsce, w którym codziennie robimy wszystko, by nasi słuchacze mogli się odprężyć, uśmiechnąć, poczuć lepiej czy dowiedzieć czegoś ciekawego. Nasz program, z pasją i sercem, tworzy zespół wyjątkowych, radiowych osobowości. To zaszczyt być częścią tego zespołu i móc z nim pracować. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie moi przełożeni, powierzając mi zadania dyrektora programowego stacji

- dodaje Mateusz Golis.


Mateusz Golis jest związany z radiem od początku swojego zawodowego życia. Od 2012 roku był producentem programów muzycznych w Radiu Zet („Zet na punkcie muzyki” i „Listy przebojów Radia Zet”). W 2015 roku został koordynatorem anteny, a w 2017 roku sekretarzem anteny tej stacji. Od 2018 roku odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych. Do zespołu Radia Złote Przeboje dołączył rok temu (więcej tutaj).
 
Mateusz Golis został dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje, foto: Agora
Mateusz Golis został dyrektorem programowym Radia Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...