reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Niesamowite seriale w lutym w Cartoon Network

dodano: 2023-01-09 08:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Cartoon Network W lutym br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom takie serialowe produkcje jak „Totalna Porażka: Przedszkolaki” (sezon 3.), „Batwheels - geneza” i „Jade Armor” (sezon 1.).

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, niesamowita Jade Armor przybywa do Cartoon Network. Stacja zaprasza na premierę nowego serialu o Lan Jun, która jako Jade Armor ratuje świat i jednocześnie żyje nastoletnimi problemami tak samo, jak jej rówieśniczki. W lutym br. kanał wyemituje również kolejną serię nowych odcinków serialu „Totalna Porażka: Przedszkolaki” z trzeciego sezonu tej produkcji i odcinek specjalny „Batwheels - geneza”, dzięki któremu widzowie będą mieli okazję poznać dzielne pojazdy słynnych super bohaterów.

Luty 2023 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Totalna Porażka: Przedszkolaki” 3
emisja: codziennie (od 6 lutego br.) o 15:45

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. o godzinie 15:45. Ile zabaw mogą wymyślić przedszkolaki? Całe mnóstwo, a zwłaszcza, gdy są to dzieciaki z serialu „Totalna Porażka”, które wiele lat później wzięły udział w reality show na wyspie. Mają tak samo nietuzinkowe charaktery jak swoje starsze wersje. To oznacza, że wydarzenia w ich przedszkolu również nie są standardowe. Spłatały już wiele psikusów opiekunowi Hatchetowi, odbyły wyprawę w kosmos i przeszły potyczki z australijskimi sobowtórami. Ale to nie wystarczy animowanym zawadiakom, bo w lutym br. pojawią się w Cartoon Network z kolejnymi przygodami. Super grupa Łapacze Łotrów ponownie zewrze szyki. Harold pozna ukrytą tożsamość Izzy i sprowadzi do niej przeciwnika z dawnych lat. Czy Izzy odkryje, kim jest złoczyńca i zdoła go pokonać? Innym razem szef Hatchet zostanie zamieniony w kamień, a rozrabiaka Duncan będzie przekonany, że to on spowodował całe zamieszanie (więcej tutaj).

„Batwheels - geneza”
emisja: w sobotę, 18 lutego br. o 13:55

Premiera odcinka specjalnego odbędzie się w sobotę, 18 lutego br. o godzinie 13:55. Kiedy Batman, Robin i Batgirl strzegą Gotham City, miasto może spać spokojnie. Ale co dzieje się, gdy super bohaterowie śpią? Do akcji wkraczają ich pojazdy. To Redbird, Buff, Batwing, Bibi i Bam. Przygodowa produkcja opowiada o perypetiach postaci działających w grupie. Jak zapowiada nadawca, uczy widzów o współpracy, empatii, przyjaźni i pokazuje, jak dobrze bawić się nawet podczas wykonywania zadań specjalnych. Twórcy zadbali o to, by nawet po przegranych walkach przeciwnicy Batwheelsów wynosili z przeżytych zdarzeń pozytywne lekcje. Slapstickowe żarty sprawiają, że wydarzenia są podane w lekki sposób, dopasowany do wieku widzów kanału. A co czeka publiczność w odcinku specjalnym? To początki powstania grupy Batwheels. Pewnego dnia Batman, Batgirl i Robin udadzą się na kolejną misję. Wtedy komputer do zadań specjalnych zainstaluje zawartość płyty głównej w pojazdach super bohaterów i wybudzi je do życia. Źli Zooms będą chcieli wykorzystać nieobecność Batmana i jego towarzyszy, aby przejąć dowodzenie nad opustoszałą Batjaskinią. Tylko Batwheels mogą uratować sytuację (więcej tutaj).

„Jade Armor”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 20 lutego br.) o 16:40

Premiera nowego serialu odbędzie się w poniedziałek, 20 lutego br. o godzinie 16:40. Cartoon Network i francuskie studio TeamTo, odpowiedzialne m.in. za serial „Mocny Mike”, zapraszają na premierową produkcję „Jade Armor”. Jak zapowiada nadawca, dzielna nastoletnia bohaterka imieniem Lan Jun to pozytywny wzór dla dzieci na całym świecie. Dziewczynka nie poddaje się przeciwnościom losu i jest ciekawa świata. Twórcy czerpali inspirację z kultur chińskiej i japońskiej: Jade zna azjatyckie sztuki walki jak prawdziwa wojowniczka. Staje przed dużym wyzwaniem, bo okazuje się, że jej familia nie jest zwykłą rodziną. Mają wiele tajemnic, a Lan Jun musi je odkryć, aby poznać historię przodków i lepiej zrozumieć samą siebie. Już pierwsza z serii przygód bohaterki zagwarantuje solidną dawkę emocji. Jade wpadnie w pętlę czasową. Dowie się, że musi wydostać się ze spirali, by ocalić zarówno siebie, jak i cały świat. To od niej zależy, czy czas powróci do właściwego mu porządku. Lan Jun założy zbroję i uratuje świat po raz pierwszy, aby potem chronić go jeszcze nie raz.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 8-10/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 8-10/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...