reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-07 - 2023-02-08

Sport w polskiej TV 11.01.2023

dodano: 2023-01-10 00:11
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostwa Świata szczypiornistów: Francja - Polska. Transmisje live z Ligi Mistrzów CEV tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Adelajda 2:
2. runda

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Stade Rennais
Komentarz: Edward Durda, Michał Bojanowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Angers SCO
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk

03:30 (śr/cz) Tenis: WTA World Tour, Adelajda 2:
1/4 finału
 
CANAL+ Sport 2

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Lyon
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - RC Lens

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 - LOSC
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Troyes AC - Olympique Marsylia
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
 
Eleven Sports 1

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Hiszpanii:
Real Madryt - Valencia CF

Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 2

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Lyon
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain - Angers SCO
Komentarz: Michał Wszołek, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Stade Rennais
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Strasbourg - RC Lens

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Troyes AC - Olympique Marsylia
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

12:45 Snowboard: Puchar Świata, Bad Gastein:
Drużynowy slalom równoległy

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
Judd Trump - Ryan Day

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
Kyren Wilson - Stuart Bingham
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Halkbank SK - Aluron CMC Warta Zawiercie




 
Polsat Sport Premium 2

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Eczacibasi Dynavit Stambuł - Grupa Azoty Chemik Police

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
LDLC ASVEL Villeurbanne - FC Barcelona
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
ACH Volley Lublana - Sir Safety Perugia



 
Polsat Sport Premium 4

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Tours VB - Knack Volley Roeselare



 
Polsat Sport Premium 5

18:15 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Vasas Obuda Budapeszt - Volley Mulhouse Alsace




 
Polsat Sport Premium 6

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Maritza Płowdiw - CSM Targoviste



 
Polsat Sport

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
VK CEZ Karlovarsko - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

18:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Halkbank SK - Aluron CMC Warta Zawiercie

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
AC Milan - Torino FC
 
Polsat Sport Extra

12:45 Snowboard: Puchar Świata, Bad Gastein:
Drużynowy slalom równoległy

15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Ziraat Bankası SK - SWD powervolleys Düren

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
OK Vojvodina Nowy Sad - Jastrzębski Węgiel

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
WKS Śląsk Wrocław - CB Gran Canaria
 
Polsat Sport News

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
ŁKS Commercecon Łódź - Fenerbahce Opet Stambuł

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Decospan VT Menen - Trentino Volley
 
Super Polsat

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
WKS Śląsk Wrocław - CB Gran Canaria




 
TVP Sport

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Bieg indywidualny mężczyzn

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Michał Matysik
 
Viaplay

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata: 
Francja - Polska

Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński

20:45 Piłka nożna: Carabao EFL Cup:
Nottingham Forest - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

21:00 Piłka nożna: Carabao EFL Cup:
Southampton FC - Manchester City
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Paweł Grabowski

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Washington Capitals

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Nashville Predators

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - Edmonton Oilers

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - San Jose Sharks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C USZKODZONA FONIA

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...