reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„True Love” na kanale TVN7

dodano: 2023-01-09 10:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery

TVN7 TVN 7 Siódemka „True Love” W poniedziałek, 27 lutego br. na kanale TVN7 wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu polskiego programu „True Love”. Jego prowadzącą będzie modelka Edyta Zając. Program oparty jest na formacie stworzonym przez Warner Bros. Discovery. Polską wersję produkuje firma Golden Media Polska. Program będzie również dostępny dla użytkowników serwisu VOD Player.

TVN7 TVN 7 Siódemka „True Love” Edyta Zając


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Kolumbii wystartowały zdjęcia do reality show „True Love”. Jak zapowiada nadawca, po raz pierwszy w historii programów randkowych nie będzie miejsca na układy, misterne intrygi i przemyślane strategie! Szczerość uczuć i zamiarów zweryfikuje bowiem wykrywacz kłamstw. Przewodnikiem po świecie zawiązujących się miłosnych relacji będzie - debiutująca w roli prowadzącej - Edyta Zając.

Jak zapowiada nadawca, zasady programu z pozoru są proste - na Karaibach, w luksusowej wakacyjnej posiadłości, spotyka się grupa singli, a każdy z nich ma szansę wygrać podwójną nagrodę - prawdziwą miłość oraz duże pieniądze. I to dokładnie w tej właśnie kolejności. Żeby wyjechać z wygraną pieniężną, muszą naprawdę się zakochać. Tylko prawdziwe uczucie może przetrwać regularne testy wykrywaczem kłamstw. Każda nieszczera intencja i fałsz zostaną szybko wychwycone przez urządzenie, więc ci, którzy uwielbiają miłosne gierki czy niezobowiązujące romanse, nie zagrzeją długo miejsca w programie. W „True Love” chodzi o prawdziwą miłość.

Na karaibskim wybrzeżu zamieszka 10 singli, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki. W trakcie wakacyjnego pobytu, uczestnicy będą randkować, nawiązywać relacje, a podczas „Ceremonii prawdy”, zostaną poddani testowi. Wykrywacz kłamstw oceni, czy ich odpowiedzi są szczere. Informacje te będą stanowić nie lada wskazówki. Pomogą zweryfikować kto blefuje, a kto faktycznie angażuje się w związek oraz sprawdzić jakie poglądy na miłość i wierność mają uczestnicy. Podczas „Ceremonii miłości” wszystkie zebrane dane pozwolą singlom podjąć decyzję, z kim mieliby szansę na najprawdziwsze uczucie. Utrudnieniem będzie pojawianie się w resorcie nowych, atrakcyjnych graczy. Jeśli więc ktoś stanie przed dylematem, czy pozostać w dotychczasowym związku, czy rzucić się w ramiona nowej osoby, to wystarczy, że zaufa swojej intuicji, przestanie kalkulować i pójdzie za głosem serca.

- „True Love” to zupełnie nowa propozycja programowa, która trafi na antenę TVN7 już wiosną. Chcieliśmy zaskoczyć widzów czymś świeżym, niekonwencjonalnym. I taki właśnie jest pomysł użycia wariografu w randkowym show! Z jednej strony pozwala uczestnikom na otrzymanie pewnej gwarancji, potwierdzenia uczuć partnera, z drugiej jednak odsłania prawdziwe motywy i intencje, a nawet odkrywa wstydliwe tajemnice. Prowadzącą program została Edyta Zając. To też niespodzianka, ponieważ edycje zagraniczne zwykle nie miały gospodarza. Czy to jedyne zaskoczenie, jakie czeka widzów i fanów formatu? Przekonacie się wiosną!

- mówi Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa kanałów TVN7 i TVN Fabuła.


Program „True Love” oparty jest na formacie stworzonym przez Warner Bros. Discovery. Polską wersję produkuje firma Golden Media Polska. 

- Bardzo cieszy nas zaufanie stacji TVN7, która powierza nam produkcję kolejnego, dużego formatu reality show. Tym razem będzie to nowatorski projekt „True Love”, w którym najważniejsze są prawdziwe uczucia i emocje uczestników. Za jego realizację w Kolumbii odpowiada nasz stały doświadczony team, wyspecjalizowany w dużych produkcjach międzynarodowych, takich jak m.in. „Hotel Paradise”. Cieszę się także na współpracę z prowadzącą show - Edytą Zając. To duża przyjemność pracować z nowymi, utalentowanymi osobami

- mówi Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający Golden Media Polska.


Program „True Love” od poniedziałku, 27 lutego br. będzie dostępny na kanale TVN7 i w serwisie VOD Player.
 
Edyta Zając poprowadzi program „True Love”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Edyta Zając poprowadzi program „True Love”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„True Love” - sezon 1., emisja od poniedziałku, 27 lutego 2023 roku w TVN7.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...