reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

7 kanałów Warner Bros. Discovery wycofanych z Canal+ we Francji

dodano: 2023-01-11 15:04 | aktualizacja: 2023-01-11 15:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/deadline.com

Warner TV 10 stycznia br. Warner Bros. Discovery poinformował, że z przykrością zawiadamia, iż Warner TV nie jest już dostępny w ofertach CANAL+ i na myCANAL we Francji ze względu na brak porozumienia między obiema grupami. - Warner TV nie zatrzymuje się i wkrótce będzie ponownie oferowany we Francji metropolitalnej - dodał nadawca. W wyniku nieprzedłużenia umowy między Warner Bros. Discovery i CANAL+ z oferty tej francuskiej platformy usunięte zostały również: Cartoon Network, Boomerang, Boing, CNN International, TCM Cinéma i Toonami, jednak stacje te są dostępne we Francji u innych operatorów, w przeciwieństwie do Warner TV.

Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Warner TV został dołączony do oferty francuskiej platformy CANAL+ w 2017 roku, na zasadach wyłączności. Teraz, po 6 latach został wycofany wraz z innymi sześcioma kanałami Warner Bros. Discovery.

Przekazy Warrner TV, Cartoon Network, Boomerang, Boing, CNN International, TCM Cinema i Toonami nadal są dostępne na satelicie Astra (19,2°E) i to na pojemności dzierżawionej przez CANAL+. Są jednak opatrzone tylko w systemy kodowania innych operatorów, w tym Orange.

Zerwanie rozmów między Warner Bros. Discovery i CANAL+ następuje w czasie, gdy WBD kontynuuje przygotowania do uruchomienia we Francji HBO Max w 2024 roku, nie przedłużając kontraktów na najlepsze produkcje HBO. 1 stycznia około 60 seriali HBO, w tym „Gra o tron”, „Rodzina Soprano” i „Czarnobyl”, zostało usuniętych z oferty OCS, a wiadomość, że Warner TV nie będzie już dostępny w CANAL+, pojawiła się zaledwie dzień po tym, jak Grupa CANAL+ ogłosiła, że podpisała memorandum w sprawie przejęcia OCS i Orange Studio.

Kanały Eurosport i Discovery nadal będą dostępne w CANAL+, ponieważ są objęte osobną umową.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...