reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-08 - 2023-02-09

Sport w polskiej TV 13.01.2023

dodano: 2023-01-12 13:14 | aktualizacja: 2023-01-12 14:14
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkuirer.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Serie A TIM: SSC Napoli - Juventus FC. Transmisje live z Mistrzostw Świata szczypiornistów tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

04:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda 2:
1/2 finału
Paula Badosa - Daria Kasatkina

Komentarz: Żelisław Żyżyński, Dawid Celt

09:00 Tenis: WTA World Tour, Adelajda 2:
1/2 finału
Weronika Kudiermietowa - Belinda Bencic

Komentarz: Maciej Zaręba, Klaudia Jans-Ignacik

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Celta Vigo - Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli - Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
   
Eleven Sports 1 K

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli - Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

06:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda 2:
1/2 finału
Jack Draper - Soonwoo Kwon

08:50 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Zao:
Zawody

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Supergigant mężczyzn

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

20:30 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału
 
Eurosport 2

10:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda 2:
1/2 finału
Thanasi Kokkinakis - Roberto Bautista-Agut

01:00 (pt/so) Golf: PGA Tour, Honolulu:
2. runda

03:00 (pt/so) Golf: PGA Tour, Honolulu:
2. runda
 
Fightklub

02:00 (pt/so) Sporty walki: ONE Championship - ONE Fight Night 6: 
Superbon - Allazov

 
Golf Channel

09:00 Golf: DP Tour, Abu Dabi:
1. runda

 
Polsat Sport Premium 1

16:00 Piłka nożna: Puchar Zatoki Perskiej: 
Bahrajn - Kuwejt

21:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
ASM Clermont Auvergne - Leicester Tigers

 
Polsat Sport Premium 2

16:00 Piłka nożna: Puchar Zatoki Perskiej: 
Katar - Zjednoczone Emiraty Arabskie



 
Polsat Sport Premium 3

17:15 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd mężczyzn



 
Polsat Sport

11:30 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd kobiet

13:00 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd kobiet

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
OnlyBio Pałac Bydgoszcz - BKS BOSTIK Bielsko-Biała

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - LUK Lublin
 
Polsat Sport Extra

10:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 1

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot - Arriva Twarde Pierniki Toruń

20:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Panathinaikos Ateny - Maccabi Playtika Tel Awiw
 
Polsat Sport News

15:30 Skeleton: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd mężczyzn

17:30 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 1

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
FC Barcelona - Anadolu Efes Stambuł
 
Sportklub

09:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Cairns Taipans - Illawarra Hawks

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Ningbo - Shandong

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Onvo Büyükçekmece Basketbol - Beśiktaś
 
TVP 1

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz
 
TVP Sport

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Treningi

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz
 
Viaplay

17:00 Dart: Bahrain Darts Masters:
Dzień 2
Komentarz: Kuba Łokietek

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Katar
Komentarz: Piotr Dębowski 

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Holandia
Komentarz: Tomasz Górski 

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Maroko - USA

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Bahrajn - Tunezja

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Algieria

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Norwegia - Macedonia Północna
Komentarz: Piotr Chłystek, Jan Korczak-Mleczko 

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Egipt
Komentarz: Kamil Gapiński 

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Dania - Belgia
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 PIłka nożna: Premier League:
Aston Villa - Leeds United
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Gutka

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets

04:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks - New Jersey Devils

04:30 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...