reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-07 - 2023-02-08

Sport w polskiej TV 14.01.2023

dodano: 2023-01-12 13:59 | aktualizacja: 2023-01-13 14:52
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych: Polska - Słowenia. Transmisja live z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem w TVP i Eurosporcie. Derby Manchesteru w Premier League tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Family

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - AJ Auxerre
Komentarz: Marcin Rosłoń, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

06:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda 2:
Finał
Belinda Bencic - Daria Kasatkina

Komentarz: Bartosz Ignacik, Dawid Celt

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Miami Heat - Milwaukee Bucks
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Jakub Kręcidło

 
CANAL+ Sport 5

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - FC Lorient
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Piotr Glamowski, Igor Lewczuk
 
CANAL+ Now

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Herbalife Gran Canaria - Carplus Fuenlabrada
Komentarz: Dominik Wożniak, Radosław Hyży
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Cremonese - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Filip Kapica

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Lecce - AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Inter Mediolan - Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Valladolid - Rayo Vallecano
Komentarz: Sebastian Chabiniak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
RC Lens - AJ Auxerre
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia - FC Lorient
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad - Athletic Club
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Girona CF - Sevilla FC
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
SC Braga - Boavista FC
Komentarz: Michał Grzyb, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Cremonese - AC Monza
Komentarz: Michał Grzyb, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
SC Braga - Boavista FC
Komentarz: Michał Grzyb, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

08:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda 2:
Finał
Roberto Bautista-Agut - Soonwoo Kwon

10:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, St. Anton:
Zjazd kobiet

12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, St. Anton:
Zjazd mężczyzn

14:15 Snowboard: Puchar Świata, Scuol:
Slalom gigant równoległy

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut

18:50 Biatlon: Zimowa Uniwersjada 2023:
Bieg indywidualny mężczyzn

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału
 
Eurosport 2

09:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs duetów

13:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Kreischberg:
Big air

20:50 Formuła E: ePrix Meksyk:
Wyścig

22:15 Golf: PGA Tour, Honolulu: 
3. runda
 
Golf Channel

08:00 Golf: DP Tour, Abu Dabi:
2. runda

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga włoska:
Gioiella Prisma Taranto - WithU Verona

21:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Saracens FC - Lyon OU
 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Developres Bella Dolina Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów

23:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Sean Strickland - Nassourdine Imavov
 
Polsat Sport Extra

14:00 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław
 
Polsat Sport News

14:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Sale Sharks - Stade Toulousain

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Short track: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

18:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Celtic FC - Kilmarnock FC

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - FC Twente
 
Sportklub

07:00 Żeglarstwo: SailGP, Singapur:
Dzień 1

10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Perth Wildcats - Adelaide 36ers

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Casademont Saragossa - Lenovo Teneryfa
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz
 
TVP Sport

08:10 Biegi narciarskie: Ski Classics - Pustertaler Ski-Marathon:
Zawody 
Komentarz: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

10:30 Biegi narciarskie: Ski Classics - Pustertaler Ski-Marathon:
Zawody

12:00 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
Ruch Chorzów - Młyny Stoisław Koszalin 
Komentarz: Piotr Dębowski, Joanna Obrusiewicz

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Stanisław Snopek, Przemysław Babiarz

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Polska - Słowenia
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Verona: 
Efe Ajagba - Stephan Shaw
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United - Manchester City

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Zachodny 

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Rotherham United - Blackburn Rovers
Komentarz: Kamil Kania 

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - AS Roma

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga 
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion - Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Southampton FC
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Nottingham Forest - Leicester City
Komentarz: Dawid Król, Radosław Przybysz 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers - West Ham United
Komentarz: Kamil Kania, Wojciech Piela 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Reading FC - Queens Park Rangers

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Linköping - Frölunda

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Iran

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Francja - Arabia Saudyjska
Komentarz: Tomasz Górski, Marcin Smolarczyk

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Brazylia - Urugwaj

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Portugalia - Korea Południowa
Komentarz: Piotr Chłystek

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - AFC Bournemouth
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Calgary Flames

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Chile
Komentarz: Tomasz Górski, Jan Korczak-Mleczko

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Polska - Słowenia
Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Republika Zielonego Przylądka

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Islandia - Węgry
Komentarz: Krzysztof Bandych

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche - Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Columbus Blue Jackets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Vancouver Canucks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Montreal Canadiens

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Philadelphia Flyers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Seattle Kraken

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - Arizona Coyotes

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Buffalo Sabres

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Tampa Bay Lightning

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Edmonton Oilers

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - New Jersey Devils


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...