reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Europa w lutym w Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-01-13 23:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature W lutym br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom taki program jak „Mamuty - giganty epoki lodowcowej”, a w ramach pasma „Spotkania z dziką Europą” takie produkcję jak „Najdziksze w Europie” (sezon 1.).

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Mamuty - giganty epoki lodowcowej” („Mammoths: Giants of the Ice Age”)
emisja: w sobotę, 4 lutego br. o 19:00

Tysiące lat temu na Ziemi mieszkały miliony mamutów. W czasach, kiedy klimat był cieplejszy, te wielkie bestie opuściły sawanny Afryki i przeniosły się w inne regiony świata. Kiedy nastała epoka lodowcowa, mamuty musiały dokonać naprawdę wielkiego wyczynu i zaadaptować się do życia w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Ekspert Dick Mol wyrusza tropem tych olbrzymów z epoki lodowcowej, których pierwotnym siedliskiem była Namibia. W zmarzlinie odkrywa świetnie zachowane kości mamuta.

„Spotkania z dziką Europą”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 lutego br.) o 21:00
Jak zapowiada nadawca, w lutym br. widzowie kanału Polsat Viasat Nature przemierzać będą Stary Kontynent i dokonają nowych odkryć. Jaka jest najdłuższa rzeka w Wielkiej Brytanii? Jakie wyzwania stoją przed dzikimi zwierzętami Europy? Gdzie znajdziemy największe jeziora i najwyższe góry? Z okazji premiery programu „Najdziksze w Europie” stacja zebrała serie o europejskich krajobrazach i dzikiej przyrodzie, odwiedzając przy okazji Norwegię, Szkocję, Szwajcarię, Walię i Niemcy.

„Spotkania z dziką Europą”:
„Najdziksze w Europie” („Europe's Wilderness”)
emisja: od poniedziałku, 6 lutego br. o 21:00

Jak zapowiada nadawca, oto sześć największych, najrzadszych i najszybszych zwierząt w Europie: jakim wyzwaniom muszą stawiać czoła w zmieniającym się świecie, jak wpływa na ich życie zmiana klimatu i jak bronią swoich siedlisk przed wpływem człowieka? Autorzy programu wykorzystują specjalne, dobrze ukryte kamery, aby pokazać widzom zwierzęcych bohaterów w ich naturalnych siedliskach. Widzowie zobaczą także zdjęcia z dronów i helikopterów, dzięki którym uwieczniono wyjątkowe i niespodziewane sytuacje. Naukowcy i eksperci pokażą widzom wybrane zwierzęta w szerszym kontekście ich gatunku i populacji innych zwierząt. - Zapraszamy na niezwykłą podróż przez najpiękniejsze tereny i krajobrazy Europy: ten program to filmowe safari śladami dzikiej przyrody - zachęca nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

569 zł Więcej...