reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tamte lata, tamte dni” 6 na kanale TVP HD

dodano: 2023-01-14 14:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP HD „Tamte lata, tamte dni” W sobotę, 14 stycznia br. o godz. 16:10 na kanale TVP HD wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 6. sezonu polskiego programu „Tamte lata, tamte dni”. Jego gospodynią jest Marta Perchuć-Burzyńska. Wystąpią Dorota Kolak, Izabela Trojanowska, Sławomira Łozińska, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Szykulska, Joanna Żółkowska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Michał Żebrowski, Włodzimierz Pawlik i Karol Strasburger. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Polonia, TVP Dokument, TVP Kultura i TVP Kultura 2.

TVP HD „Tamte lata, tamte dni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dorota Kolak, Izabela Trojanowska, Sławomira Łozińska, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Szykulska, Joanna Żółkowska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Michał Żebrowski, Włodzimierz Pawlik i Karol Strasburger to artyści, których widzowie zobaczą w nowym sezonie programu „Tamte lata, tamte dni”. W każdą sobotę, od 14 stycznia br., wspólnie z Martą Perchuć-Burzyńską widzowie spotkają się z gwiazdami filmu, teatru, estrady w miejscach dla nich ważnych. Na premierowe rozmowy kanał TVP HD zaprasza w każdą sobotę o godzinie 16:10.

Jak zapowiada nadawca, w nowych odcinkach nie zabraknie rozmów na tematy związane z latami dzieciństwa, domem rodzinnym oraz refleksji o życiu i sztuce. Gwiazdy opowiedzą o swoich mentorach i osobistych doświadczeniach, które wpłynęły na ich błyskotliwą karierę. Zdradzą, jak los, determinacja i pasja utorowały im drogę na szczyt popularności. W programie przypomniane będą też ich role i występy sceniczne. Nie zbraknie nuty nostalgii i zabawnych anegdot.
 
Marta Perchuć-Burzyńska i Dorota Kolak w programie „Tamte lata, tamte dni”, foto: TVP
Marta Perchuć-Burzyńska i Dorota Kolak w programie „Tamte lata, tamte dni”, foto: TVP


„Tamte lata, tamte dni” - sezon 6., emisja w soboty (od 14 stycznia 2023 roku) o godz. 16:10 w TVP HD. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVP Polonia, TVP Dokument, TVP Kultura i TVP Kultura 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...