reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Magyar Mozi TV wkrótce na rynku

dodano: 2023-01-14 19:31
autor: RO | źródło: media1.hu

Telewizja telewizor Na Węgrzech będzie można oglądać nową stację telewizyjną Magyar Mozi TV. Termin uruchomienia nie jest jeszcze znany, ale najprawdopodobniej będzie to marzec 2023 roku. Nadawca Magyar Mozi TV Broadcasting Kft. prowadzi negocjacje z operatorami sieci kablowych.

Magyar Mozi TV
Magyar Mozi TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa stacja skupi się na węgierskich filmach i serialach od początków do współczesności, a także zaoferuje treści teatralne i kulturalne. Nie zabraknie filmów dokumentalnych i reality show, dramatu i strachu, a także ambicji i miłości.

Magyar Mozi TV Broadcasting Kft. jest nową firmą, której jednym z właścicieli jest Tematic Media Group (TMG), choć większość udziałów należy do Közép Európai Filmiroda Kft.. Tematyczna grupa medialna TMG zarządza na Węgrzech stacjami Sláger FM, Sláger TV, Fishing&Hunting, Dikh TV i Rádió Dihket.

Magyar Mozi TV ma skupić się budowaniu zasięgu w sieciach kablowych. Nie wiadomo czy stanie się dostępny dla abonentów platform satelitarnych Direct One, Digi TV i T-Home.

Źródło: media1.hu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...