reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-07 - 2023-02-08

Sport w polskiej TV 17.01.2023

dodano: 2023-01-16 14:41 | aktualizacja: 2023-01-16 18:39
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu The Emirates FA Cup: Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie - zagra m.in. Magda Linette.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Wolverhampton Wanderers - Liverpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Forest Green Rovers - Birmingham City
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
Magda Linette - Mayar Sherif
Komentarz: Maciej Łuczak, Dawid Celt

09:00 Tenis: Australian Open:
Tamara Zidansek (Słowenia) - Ons Jabeur (Tunezja, 2.)
Komentarz: Dawid Olejniczak, Magdalena Rejniak

10:30 Tenis: Australian Open:
Roberto Carballes Baena (Hiszpania) - Novak Djoković (Serbia, 4.)
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:15 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 2

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 2

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
Juan Pablo Varillas (Peru) - Alexander Zverev (Niemcy, 12.) 
Komentarz: Hubert Błaszczyk

09:00 Tenis: Australian Open:
Viktoriya Tomova (Bułgaria) - Belinda Bencic (Szwajcaria, 12.)
Komentarz: Dawid Żbik

10:30 Tenis: Australian Open:
Tomas Machac (Czechy) - Casper Ruud (Norwegia, 2.)
Komentarz: Marek Furjan

15:30 Narciarstwo alpejskie: Zimowa Uniwersjada:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

18:30 Narciarstwo alpejskie: Zimowa Uniwersjada:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Igor Gorgonzola Novara - Crvena zvezda



 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Developres Bella Dolina Rzeszów - Vasas Obuda Budapeszt

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn
 
Polsat Sport Extra

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
SSC Napoli - US Cremonese




 
Polsat Sport Fight

18:00 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
Lulea HF - Frölunda HC



 
Polsat Sport News

20:15 Hokej na lodzie: Liga Mistrzów: 
EV Zug - Tappara Tampere



 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Guangsha - Shanghai

 
TVP Sport

19:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Real Sociedad - RCD Mallorca
Komentarz: Hubert Bugaj, Robert Podoliński

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
CD Alaves - Sevilla FC
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Igor Lewczuk
 
Viaplay

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Algieria - Niemcy
Komentarz: Tomasz Górski

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Macedonia Północna - Argentyna

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Belgia - Bahrajn

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Katar - Serbia
Komentarz: Mateusz Juza

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Holandia - Norwegia
Komentarz: Grzegorz Chodkowski

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Egipt - USA

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Maroko
Komentarz: Tomasz Brzozowski

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Tunezja - Dania
Komentarz: Piotr Chłystek

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Winnipeg Jets

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Florida Panthers

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Minnesota Wild

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Columbus Blue Jackets

02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Detroit Red Wings

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Seattle Kraken


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...