reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 18.01.2023

dodano: 2023-01-17 12:17 | aktualizacja: 2023-01-18 00:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostwa Świata: Hiszpania - Polska. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie - grają Iga Świątek, Magda Linette i Hubert Hurkacz.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
 
Eleven Sports 1

20:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Leeds United - Cardiff City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eurosport 1

1:00 Tenis: Australian Open:
Iga Świątek (Polska, 1.) - Camila Osorio (Kolumbia) 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Lech Sidor 

2:30 Tenis: Australian Open:
Jessica Pegula (USA, 3) - Aleksandra Sasnowicz (Białoruś) 
Komentarz: Dawid Olejniczak, Lech Sidor 

04:00 Tenis: Australian Open:
Rafael Nadal (Hiszpania, 1.) - McKenzie McDonald (USA)
Komentarz: Michał Lewandowski, Dawid Celt 

04:00 Tenis: Australian Open:
Tylko w Eurosport Extra w Playerze
Mayar Sherif (Egipt) - Magda Linette (Polska)
Komentarz Maciej Łuczak

07:00 Tenis: Australian Open:
Hubert Hurkacz (Polska, 10.) - Lorenzo Sonego (Włochy)
Komentarz: Marek Furjan, Radosław Szymanik

9:00 Tenis: Australian Open:
Emma Raducanu (Wielka Brytania) - Coco Gauff (USA, 7.) 
Komentarz: Michał Lewandowski

10:30 Tenis: Australian Open:
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3.) - Rinky Hijikata (Australia)
Komentarz: Karol Stopa

14:15 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 3

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Dzień 3

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Eurosport 2

04:30 Tenis: Australian Open:
Madison Keys (USA, 10.) - Xinyu Wang (Chiny)
Komentarz: Dawid Żbik

09:00 Tenis: Australian Open:
John Millman (Australia) - Daniił Miedwiediew (Rosja, 7.)
Komentarz: Tomasz Wolfke

10:30 Tenis: Australian Open:
Karolina Muchova (Czechy) - Danielle Collins (USA, 14.)
Komentarz: Tomasz Wolfke, Małgorzata Rejniak

15:30 Narciarstwo alpejskie: Zimowa Uniwersjada:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

19:00 Narciarstwo alpejskie: Zimowa Uniwersjada:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Polsat Sport Premium 1

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Vero Volley Milano - CS Alba Blaj



 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Volero Le Cannet - SC Prometey Dnipro



 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Grupa Azoty Chemik Police - CSM Targoviste

20:00 Piłka nożna: Superpuchar Włoch: 
AC Milan - Inter Mediolan
 
Polsat Sport Extra

18:30 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
Buducnost Voli Podgorica - WKS Śląsk Wrocław

21:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Kilmarnock FC - Rangers FC
 
Polsat Sport News

15:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Fenerbahce Opet Stambuł - Allianz MTV Stuttgart

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Eczacibasi Dynavit Stambuł - Maritza Płowdiw

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
A.Carraro Imoco Conegliano - Volley Mulhause Alsace
 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Zhejiang - Beijing

 
TVP Sport

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
 
Viaplay

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Iran - Słowenia
Komentarz: Piotr Dębowski

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Portugalia - Brazylia
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chile - Arabia Saudyjska
Komentarz: brak

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Francja - Czarnogóra
Komentarz: Piotr Chłystek, Jan Korczak-Mleczko

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Wyspy Zielonego Przylądka - Islandia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Urugwaj - Korea Południowa
Komentarz: brak

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Polska
Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Węgry
Komentarz: Krzysztof Bandych

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Manchester United
Komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Boston Bruins

03:00 (śr/cz) Sporty walki: Invicta FC 51:
Taneisha Tennant - Talita Bernardo

03:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Colorado Avalanche

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Dallas Stars

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Tampa Bay Lightning


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...