reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Hellas Sat zawiera współpracę z Orange Romania

dodano: 2023-01-18 17:16 | aktualizacja: 2023-01-18 17:35
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Hellas Sat HellasSat Operatorzy Hellas Sat i Orange Romania wraz z Orange Romania Communications zawarli wieloletnią umowę kończącą fuzję ofert DTH świadczonych przez dwie firmy Orange. Według greckiego operatora satelitarnego Hellas Sat, rumuńska grupa Orange będzie mogła oferować zintegrowane rozwiązania techniczne, które przełożą się na większe korzyści dla abonentów. Kolejną zaletą będzie ujednolicona obsługa klientów zarówno Orange Romania, jak i Orange Romania Communications.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydajność i dostępność dwóch satelitów telekomunikacyjnych Hellas Sat, które znajdują się na pozycji orbitalnej 39°E, wraz z wyjątkowym podejściem technicznym i handlowym odegrały ważną rolę w wygraniu procedury przetargowej.

W efekcie partnerstwo z Hellas Sat stało się naturalnym wyborem dla grupy Orange Romania, która nadal koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom wysokiej jakości usług, mając na celu stać się pierwszym wyborem dla usług konwergentnych w Rumunii.

Grecki dostawca infrastruktury satelitarnej Hellas Sat twierdzi również, że zawarcie nowej współpracy pozwala pozycji orbitalnej 39°E stać się pierwszym wyborem dla dystrybucji kanałów DTH w Rumunii. Ponadto wzmacnia pozycję Hellas Sat jako wiodącą w Europie Południowo-Wschodniej.
 

To dla nas zaszczyt współpracować z Orange Romania i Orange Romania Communications na rzecz kontynuowania naszych usług w Rumunii. Z dumą współpracujemy z Orange Romania, aby oferować jej abonentom najlepsze wrażenia użytkownika z DTH, z udoskonalonymi usługami i technologią. Ta nowa umowa wyraźnie pokazuje długoterminowe zaangażowanie Hellas Sat na rzecz operatorów i nadawców, aby obsługiwać Rumunię i ogólnie kraje Europy Południowo-Wschodniej poprzez jeden z najpotężniejszych systemów satelitarnych w regionie, docierający do ponad 1,5 mln anten satelitarnych skierowanych na pozycję 39°E długości geograficznej wschodniej

- komentuje dyrektor generalny Hellas Sat, Christodoulos Protopapas.


W 2020 roku Orange Romania przejęła firmę Telekom Romania za 268 mln euro i zaczęła świadczyć usługę DTH pod swoją marką z satelity Hellas Sat 3 (39°E). Jednocześnie na satelicie Astra 5B (31,5°E) nadal funkcjonowała platforma Orange Romania Communications. Wydaje się, że los jest przesądzony i fuzja ofert DTH przyczyni się do zamknięcia dystrybucji z pozycji 31,5°E.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...