reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Hellas Sat zawiera współpracę z Orange Romania

dodano: 2023-01-18 17:16 | aktualizacja: 2023-01-18 17:35
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Hellas Sat HellasSat Operatorzy Hellas Sat i Orange Romania wraz z Orange Romania Communications zawarli wieloletnią umowę kończącą fuzję ofert DTH świadczonych przez dwie firmy Orange. Według greckiego operatora satelitarnego Hellas Sat, rumuńska grupa Orange będzie mogła oferować zintegrowane rozwiązania techniczne, które przełożą się na większe korzyści dla abonentów. Kolejną zaletą będzie ujednolicona obsługa klientów zarówno Orange Romania, jak i Orange Romania Communications.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wydajność i dostępność dwóch satelitów telekomunikacyjnych Hellas Sat, które znajdują się na pozycji orbitalnej 39°E, wraz z wyjątkowym podejściem technicznym i handlowym odegrały ważną rolę w wygraniu procedury przetargowej.

W efekcie partnerstwo z Hellas Sat stało się naturalnym wyborem dla grupy Orange Romania, która nadal koncentruje się na dostarczaniu swoim klientom wysokiej jakości usług, mając na celu stać się pierwszym wyborem dla usług konwergentnych w Rumunii.

Grecki dostawca infrastruktury satelitarnej Hellas Sat twierdzi również, że zawarcie nowej współpracy pozwala pozycji orbitalnej 39°E stać się pierwszym wyborem dla dystrybucji kanałów DTH w Rumunii. Ponadto wzmacnia pozycję Hellas Sat jako wiodącą w Europie Południowo-Wschodniej.
 

To dla nas zaszczyt współpracować z Orange Romania i Orange Romania Communications na rzecz kontynuowania naszych usług w Rumunii. Z dumą współpracujemy z Orange Romania, aby oferować jej abonentom najlepsze wrażenia użytkownika z DTH, z udoskonalonymi usługami i technologią. Ta nowa umowa wyraźnie pokazuje długoterminowe zaangażowanie Hellas Sat na rzecz operatorów i nadawców, aby obsługiwać Rumunię i ogólnie kraje Europy Południowo-Wschodniej poprzez jeden z najpotężniejszych systemów satelitarnych w regionie, docierający do ponad 1,5 mln anten satelitarnych skierowanych na pozycję 39°E długości geograficznej wschodniej

- komentuje dyrektor generalny Hellas Sat, Christodoulos Protopapas.


W 2020 roku Orange Romania przejęła firmę Telekom Romania za 268 mln euro i zaczęła świadczyć usługę DTH pod swoją marką z satelity Hellas Sat 3 (39°E). Jednocześnie na satelicie Astra 5B (31,5°E) nadal funkcjonowała platforma Orange Romania Communications. Wydaje się, że los jest przesądzony i fuzja ofert DTH przyczyni się do zamknięcia dystrybucji z pozycji 31,5°E.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...