reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Gala Shobox: The New Generation 2023 w Fightklubie

dodano: 2023-01-20 00:28
autor: Jan Borejko | źródło: Fightklub.pl

Fightklub W nocy z piątku na sobotę (20/21 stycznia) pierwsza tegoroczna gala Shobox. W karcie trzy walki o pas, a na jej szczycie pojedynek niepokonanych w zawodowej karierze Seana Hemphilla z Davidem Stevensem. Na żywo 21 stycznia od godz. 3:00 w kanale Fightklub.

Fightklub.pl
Fightklub Shobox 2023 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trzech najważniejszych konfrontacjach wieczoru gali w Wind Creek Events Center w Bethlehem w stanie Pensylwania zmierzą się pięściarze, którzy nie ponieśli ani jednej porażki na zawodowych ringach. Łącznie cała szóstka ma na koncie 61 zwycięstw, w tym 43 odniesione przed czasem i tylko jeden remis. Po weekendowym show niektórzy znacznie pogorszą swoje statystyki, inni z kolei wykonają ważny krok na drodze rozwoju swoich karier i być może otworzą drzwi do pojedynków o wielkie stawki. 
 
W głównej walce wieczoru w narożnikach obu fighterów zobaczymy znakomitych szkoleniowców, utytułowanych wyróżnieniem trenera roku! Seana Hemphilla do 15. zawodowego zwycięstwa spróbuje poprowadzić James McGirt, który w przeszłości pracował m.in. z Arturo Gattim, Antonio Tarverem, Hasimem Rahmanem czy Siergiejem Kowalewem, a tytuł trenera roku przyznało mu w 2002 roku Amerykańskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Bokserskich. Z kolei opiekunem cudownego dziecka amerykańskiego boksu, Davida Stevensa, jest Ronnie Shields – szkoleniowiec roku 2003 według World Boxing Hall of Fame – który może pochwalić się szkoleniem takich mistrzów jak Mike Tyson czy Evander Holyfield. 
 
Hemphill ze Stevensem zmierzą się na dystansie ośmiu rund. Pierwszy z nich, walczący profesjonalnie od 2019 roku, ma w dorobku już 14 wygranych, a za sobą także fantastyczną karierę na amatorskich ringach. Po raz ostatni kibice mogli oglądać go niemal rok temu, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jeysona Mindę. 
 
Innym ciekawie zapowiadającym się pojedynkiem w Bethlehem będzie 8-rundowe starcie Atifa Oberltona z Artemem Brusovem, którzy również nie ponieśli jeszcze w karierze ani jednej porażki. 24-letni Oberlton w 2022 roku wygrał trzy starcia, a ostatnio pokonał przez TKO w 2. rundzie Christiana Thomasa. Amerykanin po świetniej amatorskiej karierze miał duże szanse na występ w igrzyskach w 2021 roku, sam zrezygnował jednak z olimpijskiej nominacji przechodząc na zawodowstwo. Starszy od niego o siedem lat, pochodzący z Rosji, ale mieszkający i trenujący na Florydzie Brusov na amerykańskiej ziemi zadebiutował w 2021 roku wygrywając przez TKO z Courtney’em McCleavem. Rosjanin to zresztą prawdziwa maszyna do nokautów – z 12 zawodowych wygranych aż 11 odniósł on przed czasem. 
 
Emocji dostarczyć powinna również walka Juliana Gonzaleza z Rosalindo Moralesem w wadze superpiórkowej. Dla pierwszego z nich będzie to już trzeci pojedynek w karierze stoczony w Wind Creek Events Center. Dla pięściarza, mieszkającego w oddalonym o około 50 km od hali Reading, będzie to dziewiąta walka w karierze. Wszystkie poprzednie wygrał, w każdej z nich odsyłając swoich rywali do narożnika przed czasem. 
 
Main Card gali Shobox: The New Generation 2023:
  • Sean Hemphill vs David Stevens (waga superśrednia) 
  • Atif Oberlton vs Artem Brusov (waga półciężka) 
  • Julian Gonzalez vs Rosalindo Morales (waga superpiórkowa) 
  • Jonathan Rodriguez vs Ira Terry (waga kogucia) 
  • Moses Johnson vs Terrell Jamal Woods (waga ciężka) 
  • James Bernadin vs Clay Burns (waga lekka) 
  • Thanjhae Teasley vs Joe Sambrano (waga półśrednia) 
  • Francis Oran vs Marlon Haywood (waga ciężka)
  • Steven Torres vs Lemir Isom Riley (waga ciężka)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...