reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 21.01.2023

dodano: 2023-01-20 11:53 | aktualizacja: 2023-01-21 12:44
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC - Chelsea FC. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie, w tym mecz Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Chelsea FC 

Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atlético Madryt - Real Valladolid
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - Cadiz CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Lipiński

23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Toronto Raptors - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 5

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Lenovo Tenerife - Real Betis Baloncesto
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk

 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona - US Lecce
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol - Real Betis Balompie
Komentarz: Patryk Mirosławski, Adrian Gątarek

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CD Santa Clara - SL Benfica
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świerżyński

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Vitória SC - FC Porto
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Rayo Vallecano - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CD Santa Clara - SL Benfica
Komentarz: Michał Grzyb, Michał Świerżyński

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Vitória SC - FC Porto
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

08:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

10:00 Tenis: Australian Open:
3. runda

12:40 Tenis: Australian Open:
Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa
Komentarz: Witold Domański, Dawid Celt

15:30 Hokej na lodzie: Zimowa Uniwersjada: 
Kanada - Kazachstan

20:00 Snooker: World Grand Prix:
1/2 finału

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Eurosport 2

07:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo:
Zjazd kobiet

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbuehel:
Zjazd mężczyzn

13:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Livigno:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

17:30 Snowboard: Puchar Świata, Laax:
Halfpipe

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
3. runda

01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:45 (so/nd) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Metro

13:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Livigno:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

 
Polsat Sport Premium 1

17:30 Snowboard: Puchar Świata, Laax:
Halfpipe

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - SBV Vitesse

 
Polsat Sport Premium 2

19:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Le Relais:
Skoki akrobatyczne



 
Polsat Sport

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd jedynek

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd jedynek

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - LUK Lublin

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Cuprum Lubin

04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 283: 
Glover Teixeira - Jamahal Hill
 
Polsat Sport Extra

12:00 Snowboard: Puchar Świata, Bansk:
Slalom równoległy

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
1. przejazd dwójek mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
2. przejazd dwójek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
BKS Bostik Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz
 
Polsat Sport News

16:15 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Leinster Rugby - Racing 92

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino

21:00 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Ulster Rugby - Sale Sharks
 
Sportklub

10:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Adelaide 36ers - Melbourne United

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Manisa Büyükśehir Belediye Spor - Pinar Karśiyaka

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüśśafaka - Türk Telekom

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa - Unicaja
 
TVN

07:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Sapporo:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

09:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Engadin La Diagonela:
Zawody

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselv:
Bieg na dochodzenie kobiet 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselv:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS PR Urbis Gniezno - Galiczanka Lwów
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Joanna Obrusiewicz

21:15 Boks: Gala, Manchester:
Chris Eubank Jr. - Liam Smith
Richard Riakporhe
- Krzysztof Głowacki
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Aston Villa
Komentarz: Dawid Szymczak

13:00 Dart: Nordic Darts Masters:
1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC - Chelsea FC 

Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City - Norwich City
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Union Berlin - TSG Hoffenheim
Komentarz: Michał Skiba, Wojciech Górski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
Komentarz: Rafał Kędzior, Tomasz Urban 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 - Hertha BSC
Komentarz: Adam Drygalski, Mateusz Skwierawski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Przemysław Pozowski 

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Bahrajn - Egipt

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Serbia - Argentyna

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Algieria - Maroko

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Nottingham Forest
Komentarz: Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Aston Villa
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Everton FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Birmingham City - Preston North End
Komentarz: Tomasz Górski

18:00 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Rögle - Malmö

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chorwacja - Belgia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Katar - Norwegia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Macedonia Północna - Tunezja

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Anaheim Ducks

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FC Köln - SV Werder Brema
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Newcastle United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Jarosław Koliński

19:00 Sporty walki: XTB KSW 78: 
Michał Materla - Kendall Grove
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:00 Dart: Nordic Darts Masters:
1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

20:00 Wyścigi samochodowe: Nitro RX, Trois-Rivières:
Wyścig

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Holandia - Niemcy

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
USA - Dania

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames - Tampa Bay Lightning

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Minnesota Wild

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - San Jose Sharks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Philadelphia Flyers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Winnipeg Jets

01:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Carolina Hurricanes

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Arizona Coyotes

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators - Los Angeles Kings

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Chicago Blackhawks

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Colorado Avalanche

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...