Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC - Chelsea FC. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie, w tym mecz Magda Linette - Jekaterina Aleksandrowa.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors - Boston Celtics
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski CANAL+ Sport 5
20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Lenovo Tenerife - Real Betis Baloncesto
Komentarz: Bartosz Tomczak, Szymon Szewczyk
Eleven Sports 1
15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: Hellas Verona - US Lecce
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: US Salernitana Calcio - SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: ACF Fiorentina - Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński Eleven Sports 2
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Vitória SC - FC Porto
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek Eleven Sports 4
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano - Real Sociedad
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda
21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: Vitória SC - FC Porto
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo: Zjazd kobiet
11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbuehel: Zjazd mężczyzn
13:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Livigno: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
17:30 Snowboard: Puchar Świata, Laax: Halfpipe
21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta: 3. runda
01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open: 4. runda
03:45 (so/nd) Tenis: Australian Open: 4. runda Metro
13:05 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Livigno: Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Polsat Sport Premium 1
17:30 Snowboard: Puchar Świata, Laax: Halfpipe
TVP Sport
09:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Engadin La Diagonela: Zawody
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselv: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
15:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselv: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska
16:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: MKS PR Urbis Gniezno - Galiczanka Lwów
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Joanna Obrusiewicz
21:15 Boks: Gala, Manchester: Chris Eubank Jr. - Liam Smith
Richard Riakporhe - Krzysztof Głowacki
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera Viaplay
12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League: Manchester City - Aston Villa
Komentarz: Dawid Szymczak
13:00 Dart: Nordic Darts Masters: 1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon