reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 22.01.2023

dodano: 2023-01-21 12:20 | aktualizacja: 2023-01-21 23:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych: Iran - Polska. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Surne Bilbao Basket
Komentarz: Szymon Przedpełski, Szymon Szewczyk

15:00 Piłka nożna: Premier League: 
Manchester City - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Athletic Club - Real Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

 
CANAL+ Sport 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Elche CF - CA Osasuna
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Miami Heat - New Orleans Pelicans
Komentarz: Michał Łopaciński, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 5

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Surne Bilbao Basket
Komentarz: Szymon Przedpełski, Szymon Szewczyk

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Joventut Badalona - Gran Canaria
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Dominik Woźniak
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
FC Barcelona - Getafe CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - Atalanta Bergamo

Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Villarreal CF - Girona FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio - AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: 
Royal Antwerp FC - Standard Liège
Komentarz: Marcin Grzywacz, Krzysztof Rot
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria - Udinese Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Monza - US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski
 
Eurosport 1

2:30 Tenis: Australian Open:
Iga Świątek - Jelena Rybakina
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

04:30 Tenis: Australian Open:
Hubert Hurkacz - Sebastian Korda
Komentarz: Karol Stopa, Radosław Szymanik

7:00 Tenis: Australian Open:
Jessica Pegula (USA, 3.) - Barbora Krejcikova (Czechy, 20.)
Komentarz: Hubert Błaszczyk

09:00 Tenis: Australian Open:
Stefanos Tsitsipas (Grecja, 3.) - Jannik Sinner (Włochy, 15.)
Komentarz: Michał Lewandowski, Lech Sidor

10:3 Tenis: Australian Open:
Victoria Azarenka (Białoruś, 24.) - Zhu Lin (Chiny)
Komentarz: Dawid Olejniczak, Małgorzata Rejniak 

14:15 Snooker: World Grand Prix:
Finał

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Finał

23:00 Kolarstwo szosowe: Vuelta a San Juan:
Etap 1

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Eurosport 2

03:00 Tenis: Australian Open:
Jelena Ostapenko (Łotwa, 17.) - Coco Gauff (USA, 7.)
Komentarz: Tomasz Wolfke

05:30 Tenis: Australian Open:
Jiri Lehecka (Czechy) - Felix Auger-Aliassime (Kanada, 6.)
Komentarz: Witold Domański 

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Cortinie d'Ampezzo:
Supergigant kobiet

13:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kitzbühel:
2. przejazd slalomu mężczyzn

21:00 Golf: PGA Tour, La Quinta:
Finał

01:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: Australian Open:
4. runda
 
Motowizja

12:00 Motorsport:  FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata 2023 - Monte Carlo: 
WRC 2023 Rajd Monte Carlo OS18 La Bollène-Vésubie / Col de Turini 3 Power Stage

   
Polsat Sport Premium 1

16:15 Rugby: Puchar Mistrzów: 
Stade Toulousain - Munster Rugby

19:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Le Relais:
Zawody

 
Polsat Sport Premium 2

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
FC Twente - FC Utrecht



 
Polsat Sport

09:15 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek kobiet

10:45 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki - GKS Katowice

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - PSG Stal Nysa
 
Polsat Sport Extra

12:00 Snowboard: Puchar Świata, Bansk:
Slalom równoległy

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
1. przejazd czwórek mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
2. przejazd czwórek mężczyzn

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - AFC Ajax

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Valsa Group Modena - Sir Safety Susa Perugia
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona - Surne Bilbao Basket

16:00 Piłka nożna: Super League: 
Levadiakos FC - Lamia FC

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Joventut Badalona - Gran Canaria
 
TVP Sport

11:45 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sztafeta kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva:
Sztafeta mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Iran - Polska
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Lis
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
Parma - AS Roma

13:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sunderland AFC - Middlesbrough FC
Komentarz: Michał Skiba

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Chile

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Chelsea FC - Liverpool FC
Komentarz: Dawid Szymczak

14:30 Piłka nożna: Serie A Femminile:
Inter - Como

15:00 Piłka nożna: Premier Leauge: 
Leeds United - Brentford FC
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

15:00 Piłka nożna: Premier Leauge: 
Manchester City - Wolverhampton Wanderers

Komentarz: Andrzej Twarowski, Paweł Grabowski

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Czarnogóra - Słowenia

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Wyspy Zielonego Przylądka - Węgry

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Arabia Saudyjska - Urugwaj

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund - FC Augsburg
Komentarz: Kamil Kania, Marcin Borzęcki

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Mönchengladbach - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Rafał Wolski , Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Premier Leauge: 
Arsenal FC - Manchester United

Komentarz: Przemysław Pełka, Maciej Łuczak

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Brazylia - Islandia

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Iran - Polska
Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Brighton&Hove Albion - Arsenal FC

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
Komentarz: Krzysztof Girgiel, Andrzej Kulasek

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Portugalia

21:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Hiszpania - Francja


01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - San Jose Sharks

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Los Angeles Kings

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Winnipeg Jets

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...