reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-01-27 - 2023-01-28

Sport w polskiej TV 25.01.2023

dodano: 2023-01-24 10:39 | aktualizacja: 2023-01-24 14:36
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Copa del Rey: FC Barcelona - Real Sociedad. Transmisje live z Ligi Mistrzów CEV tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1
1:00 Tenis: Australian Open:
Magda Linette - Karolina Pliskova

3:00 Tenis: Australian Open:
Aryna Sabalenka - Donna Vekic

04:30 Tenis: Australian Open:
Ben Shelton - Tommy Paul

09:30 Tenis: Australian Open:
Andriej Rublow - Novak Djokovic

13:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 1

16:00 Snooker: Shoot Out:
Dzień 1

18:30 Żeglarstwo: Volvo Ocean Race:
Zawody

20:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Schladming:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

21:45 Snooker: Shoot Out:
Dzień 1
 
Eurosport 2

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kronplatz:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

15:00 Kolarstwo szosowe: Challenge Mallorca:
Etap 1

17:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Schladming:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

19:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistów

21:00 Golf: PGA Tour, San Diego:
1. runda
 
Polsat Sport Premium 1

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Sir Sicoma Monini Perugia - SWD Powervolleys Düren



 
Polsat Sport Premium 2

19:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistów



 
Polsat Sport Premium 3

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Cucine Lube Civitanova - Knack Roeselare



 
Polsat Sport Premium 4

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Decospan VT Menen - CEZ Karlovarsko



 
Polsat Sport Premium 5

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Montpellier HSC VB - Vojvodina NS Seme Nowy Sad



 
Polsat Sport Premium 6

20:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Tours VB - SL Benfica



 
Polsat Sport

12:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki par sportowych

15:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Halkbank Ankara - Hebar Pazardżik

17:45 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Jastrzębski Węgiel - VFB Friedrichshafen

20:20 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trentino Itas
 
Polsat Sport Extra

15:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Ceremonia otwarcia

16:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki solistów

19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Berlin Recycling Volleys - Aluron CMC Warta Zawiercie
 
Polsat Sport Fight

21:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord - NEC Nijmegen



 
Polsat Sport News

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Ziraat Bank Ankara - ACH Volley Lublana

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
WKS Śląsk Wrocław - Veolia Towers Hamburg

 
Super Polsat

20:00 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: 
WKS Śląsk Wrocław - Veolia Towers Hamburg



 
TVP Sport

10:15 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg indywidualny kobiet
Komentarz: Piotr Sobczyński

14:00 Biatlon: Mistrzostwa Europy:
Bieg indywidualny mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński

20:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
FC Barcelona - Real Sociedad
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

23:00 Piłka nożna: Copa del Rey: (od 2 połowy)
CA Osasuna - Sevilla FC
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Robert Podoliński
 
Viaplay

13:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Urugwaj - Algieria

15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Arabia Saudyjska - Maroko

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Dania - Węgry
Komentarz: Piotr Dębowski, Maciej Majdziski

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Norwegia - Hiszpania
Komentarz: Tomasz Górski

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Korea Południowa - Macedonia Północna

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
1. FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund 
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki 

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen - VfL Bochum 1848

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban 

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz 

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SV Werder Brema - 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Kędzior, Dominik Kania

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Francja - Niemcy

Komentarz: Mateusz Juza, Grzegorz Tkaczyk

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Szwecja - Egipt
Komentarz: Szymon Ratajczak, Tomasz Rosiński

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Chile - Tunezja

20:45 Piłka nożna: Carabao EFL Cup:
Nottingham Forest - Manchester United


01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - New York Islanders

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - New York Rangers

02:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Carolina Hurricanes

03:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Vancouver Canucks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...