Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
19:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis Balompie - FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
CANAL+ Family
19:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Marsylia
Komentarz: Piotr Glamowski, Igor Lewczuk
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
CANAL+ Sport
19:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
21:00
Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis Balompie - FC Barcelona
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała
CANAL+ Sport 2
20:00
Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Al Ahly SC - Auckland City FC
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Lipiński
CANAL+ Sport 3
19:00
Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Miedź Legnica - Lech Poznań
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
CANAL+ Sport 5
19:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - Clermont Foot 63
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - OGC Nice
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
Eleven Sports 1
18:00
Piłka nożna: DFB Pokal:
RB Lipsk - TSG Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
20:45
Piłka nożna: DFB Pokal:
1. FSV Mainz 05 - Bayern Monachium
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 2
19:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - Olympique Marsylia
Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Montpellier HSC - Paris Saint-Germain
Komentarz: Mateusz Święcicki
Eleven Sports 3
19:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC Lille - Clermont Foot 63
Komentarz: Kuba Ostrowski, Krzysztof Rot
21:00
Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens - OGC Nice
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
Eleven Sports 4
20:00
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CS Marítimo - FC Porto
Komentarz: Michał Świerżyński
22:15
Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - SC Braga
Komentarz: Marcin Gazda, Adrian Gątarek
Eurosport 1
15:00 Snooker: German Masters:
Dzień 1
20:00 Snooker: German Masters:
Dzień 1
Eurosport 2
12:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Saudi Arabia:
Etap 3
16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 1
Polsat Sport
17:30
Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
20:30
Siatkówka mężczyzn: Tauron Puchar Polski:
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki
Polsat Sport Extra
17:30
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Maritza Płowdiw - Grupa Azoty Chemik Police
19:00
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
Allianz MTV Stuttgart - ŁKS Commercecon Łódź
21:00
Piłka nożna: Coppa Italia:
AS Roma - US Cremonese
Polsat Sport Fight
18:00
Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV:
CS Volei Alba Blaj - Volero Le Cannet
Polsat Sport News
18:00
Piłka nożna: Coppa Italia:
ACF Fiorentina - Torino FC
20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
Real Madryt - Panathinaikos Ateny
Viaplay
12:00 Bilard: World Pool Championship:
1. runda
18:00 Bilard: World Pool Championship:
1. runda
21:00
Piłka nożna: Carabao EFL Cup:
Manchester United - Nottingham Forest
Komentarz: Adrian Olek, Radosław Przybysz
01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Carolina Hurricanes
01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.