reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Piątki w akcji” w lutym w Warner TV

dodano: 2023-01-30 15:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W lutym br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Piątki w akcji” takie produkcje filmowe jak „Sherlock Holmes: Gra cieni”, „Mad Max 2 - Wojownik szos”, „Godziny szczytu” i „Zabójca”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Piątki w akcji” w Warner TV:

Jak zapowiada nadawca, Robert Downey Jr., Jude Law i Jet Li w Warner TV. Lutowe „Piątki w akcji” już wkrótce. Ekscentryczny, inteligentny detektyw i jego cierpliwy przyjaciel, policjanci z dwóch różnych zakątków świata, agent Federal Bureau of Investigation (FBI) i zabójca - dynamika pomiędzy parą charakternych postaci napędza wiele filmów sensacyjnych. Lutowe „Piątki w akcji” zafundują widzom konkretną porcję wrażeń właśnie dzięki doskonale wykreowanym postaciom. Emisja w piątki, od 3 lutego br. o godzinie 21:00 w Warner TV.

Pasmo rozpocznie sequel przygód chyba najsłynniejszego książkowego i filmowego detektywa, czyli „Sherlock Holmes: Gra cieni” (emisja w piątek, 3 lutego br. o godzinie 21:00). Jest koniec XIX wieku, a Sherlock Holmes (w tej roli Robert Downey Jr.) i doktor John Watson (Jude Law) znów spotkają się przy londyńskiej 221B Baker Street. Tym razem Holmes odkrywa, że seria pozornie niepowiązanych ze sobą zabójstw prowadzi do niejakiego profesora Moriarty’ego. Wspólnie z doktorem Watsonem próbują rozwiązać ciąg drobnych zagadek i rozwikłać wielką niewiadomą.

W lutym br. na antenie Warner TV pojawi się też inny sequel z hollywoodzkiej serii: „Mad Max 2 - Wojownik szos” (emisja w piątek, 10 lutego br. o godzinie 21:00). Max Rockatansky (Mel Gibson) musi przeżyć w postapokaliptycznym świecie. Choć ochrona samego siebie jest wystarczająco angażująca, Max postanawia zadbać również o innych. Decyduje się pomóc osobom napadanym przez chciwych przestępców, wśród których znajduje się jego nemezis: Wez (Vernon Wells). Wrogowie z przestępczych band zrobią wszystko, aby dostać się do pobliskich źródeł ropy naftowej. Rockatansky, jako były policjant, wie jak pomagać ofiarom i walczyć ze złoczyńcami.

W zestawie dynamicznych duetów kina akcji nie mogło zabraknąć bohaterów filmu „Godziny szczytu” (emisja w piątek, 17 lutego br. o godzinie 21:00). To spotkanie dwóch detektywów: Lee (Jackie Chan) i Cartera (Chris Tucker). Pierwszy z nich działa w Chinach i zna tamtejszego konsula. Drugi rezyduje w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ich los połączy wydarzenie dotyczące konsula: w Ameryce porywacze uprowadzą jego córkę. Wtedy rozpocznie się sprawa śledcza. Lee przylatuje do Stanów Zjednoczonych Ameryki i wraz z Carterem rozwiązują sprawę, ale najpierw muszą nauczyć się współpracować pomimo niesnasek wynikających z różnicy charakterów.

Pasmo zakończy „Zabójca” (emisja w piątek, 24 lutego br. o godzinie 22:30). Tytułowy bohater to Rogue (Jet Li). Agenci Federal Bureau of Investigation (FBI) John Crawford (Jason Statham) i Tom Lone (Terry Chen) trafiają na niego podczas jednej z akcji. Rogue zabija Lone’a i od tego momentu Crawford żyje wyłącznie żądzą zemsty. Zabójca zapada się pod ziemię, lecz po kilku latach wraca. Jest uwikłany w konflikt z azjatyckimi mafiami - to właśnie wtedy Crawford chce go zlikwidować i wciąga w to kolegów ze służb specjalnych. Jednak sam agent również ma mroczną przeszłość (więcej tutaj).
 
Robert Downey Jr. i Jude Law w filmie „Sherlock Holmes: Gra cieni”, foto: Village Roadshow Films (BVI) Limited
Robert Downey Jr. i Jude Law w filmie „Sherlock Holmes: Gra cieni”, foto: Village Roadshow Films (BVI) Limited


„Piątki w akcji” - emisja w piątki około 21:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...