reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Zakochany luty” w Warner TV

dodano: 2023-01-31 18:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska W lutym br. kanał Warner TV poleca swoim widzom w ramach pasma „Zakochany luty” takie produkcje filmowe jak „Step Up 2”, „Step Up 3”, „Komedia romantyczna”, „Zakochany bez pamięci”, „Zgadnij kto”, „Miłość i inne używki”, „Dirty Dancing”, „Osaczeni”, „Źródło”, „Przeminęło z wiatrem” i „Wielki Gatsby”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Zakochany luty” w Warner TV:

Jak zapowiada nadawca, „Przeminęło z wiatrem”, „Wielki Gatsby” i „Dirty Dancing” - „Zakochany luty” w Warner TV. Porywający taniec Baby i Johnny’ego, poruszająca historia Scarlett O’Hary i Rhetta Butlera, tajemna miłość Daisy Buchanan i Gatsby’ego - to tylko jedne ze słynnych filmowych romansów, które wyemituje Warner TV. Premiera dedykowanego pasma „Zakochany luty” odbędzie się we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 19:00. Emisja odbywać się będzie w każdy wtorek lutego br. w stacji Warner TV.

Jak zapewnia nadawca, z okazji miesiąca zakochanych Warner TV przygotowało zestaw produkcji, które chwytają za serce przy każdym seansie.

W pierwszy wtorek lutego br. stacja wyemituje trzy produkcje. „Step Up 2” (emisja we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 19:00) to sequel muzycznego filmu („Step Up - Taniec zmysłów”) o młodych tancerzach z Akademii Sztuki. W tej części serii główną bohaterką jest Andie, która wraz z uczęszczającym do szkoły Chasem weźmie udział w ulicznym turnieju tańca. „Komedia romantyczna” (emisja we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 20:55) to produkcja od twórców „Poznaj moich Spartan”. Znów parodiują znane tytuły, a tym razem wzięli na warsztat właśnie komedie romantyczne, takie jak „Dziennik Bridget Jones” czy „Legalna blondynka”. Ten wtorek zakończy „Zakochany bez pamięci” (emisja we wtorek, 7 lutego br. o godzinie 22:25) w reżyserii Michela Gondry’ego, o dwójce osób, która po zakończeniu relacji chce wymazać wspomnienia o wspólnie spędzonym czasie.

W walentynki emisję pasma zacznie „Zgadnij kto” (emisja we wtorek, 14 lutego br. o godzinie 19:00). Związek Simona i Theresy kwitnie, więc bohaterka decyduje się przedstawić partnera rodzicom. Niestety, ojciec kobiety nie zaakceptuje ich relacji i Simon będzie musiał udowodnić, że nadaje się na przyszłego zięcia. „Miłość i inne używki” (emisja we wtorek,14 lutego br. o godzinie 21:05) to słodko-gorzka opowieść o niezobowiązującej relacji Jamiego i Maggie. Z czasem jednak rodzi się pomiędzy nimi płomienne uczucie. Czy zdecydują się na stałą relację? Sprawę komplikuje fakt, że Maggie po cichu zmaga się z chorobą Parkinsona. Dzień Zakochanych zakończy „Step Up 3” (emisja we wtorek, 14 lutego br. o godzinie 23:15) o Luke’u, który szuka nowych zawodników do międzynarodowych zawodów tańca. Poznaje Natalie, jednak dziewczyna ma swoje tajemnice, które, utrudnią ich relację.

W kolejnym tygodniu na antenie pojawi się klasyka tanecznych filmów o miłości, czyli „Dirty Dancing” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 19:00). Młoda dziewczyna, Baby, przyjeżdża z rodzicami do ośrodka wypoczynkowego, a tam poznaje instruktora tańca Johnny’ego. Jej rodzice są przeciwni relacji młodych. Mimo to bohaterowie spotykają się na lekcjach tańca, a ich uczucie kwitnie. „Osaczeni” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 21:00) to sensacyjna produkcja, w której pierwsze skrzypce gra nie tylko wartka akcja, ale również wątek romantyczny. Pierwszy plan należy do agentki ubezpieczeń i uzdolnionego włamywacza. Ona chce rozwikłać sprawę kradzieży obrazu, ale w trakcie skomplikowanego śledztwa postaci zakochują się w sobie. „Źródło” (emisja we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 23:10) w reżyserii Darrena Aronofsky’ego opowiada o bohaterach z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, którzy poszukują legendarnego Drzewa Życia - a każdy z nich kieruje się miłością.

W ostatni wtorek lutego br. stacja wyemituje „Przeminęło z wiatrem” (emisja we wtorek, 28 lutego br. o godzinie 19:00), jeden z najbardziej legendarnych filmów w historii kina. Akcja dzieje się w XIX wieku. Młoda Scarlett traci swojego męża podczas wojny, a następnie zakochuje się w Rhettcie. Bohater jest jednak awanturnikiem i ma złą reputację, a ich relacja staje się szokującym mezaliansem. Pasmo zakończy „Wielki Gatsby” (emisja we wtorek, 28 lutego br. o godzinie 23:30) w reżyserii Baza Luhrmanna. Opowiada o losach Gatsby’ego, idealnego self-made mana, który rzekomo zdobył fortunę ciężką pracą. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się dawna miłość, Daisy Buchanan. Jest mężatką, lecz mimo to dwójkę byłych kochanków ponownie porywa uczucie, a wszystko w otoczeniu blichtru szalonych lat 20. ubiegłego wieku.

Emisja pasma „Zakochany luty” odbywać się będzie w każdy wtorek lutego br. o godzinie 19:00 na kanale Warner TV (więcej tutaj).
 
Carey Mulligan w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Carey Mulligan w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Joel Edgerton w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Joel Edgerton w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Tobey Maguire, Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Joel Edgerton w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.
Tobey Maguire, Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Joel Edgerton w filmie „Wielki Gatsby”, foto: Warner Bros. Entertainment Inc.


„Zakochany luty” - emisja we wtorki (od 7 lutego 2023 roku) o godz. 19:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...