reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 3.02.2023

dodano: 2023-02-01 19:08 | aktualizacja: 2023-02-03 19:44
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO BP Ekstraklasy w 4K: Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok. Transmisje live z WTA World Tour Lyon tylko w CANAL+. Spotkanie Premier League: Chelsea vs Fulham tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  [mecz ze względu na opady śniegu zacznie się o 21:00]
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski
 
CANAL+ Family

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Wisła Płock - Warta Poznań [mecz przełożono ze względu na opady śniegu]
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Szała
 
CANAL+ Sport

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Wisła Płock - Warta Poznań [mecz przełożono ze względu na opady śniegu]
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Szała

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  [mecz ze względu na opady śniegu zacznie się o 21:00]
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski

01:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics - Phoenix Suns
Komentarz: Artur Kwiatkowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/4 finału
Komentarz: Maciej Zaręba

15:00 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik

17:30 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/4 finału
Komentarz: Żelisław Żyżyński

19:30 Tenis: WTA World Tour, Lyon:
1/4 finału
Komentarz: Żelisław Żyżyński
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Wisła Płock - Warta Poznań [mecz przełożono ze względu na opady śniegu]
Komentarz: Paweł Glamowski, Adam Szała

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
  [mecz ze względu na opady śniegu zacznie się o 21:00]
Komentarz: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Athletic Club - Cadiz CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Athletic Club - Cadiz CF
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda 
 
Eurosport 1

14:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Toblach:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn

16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Konkurs mieszany

18:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen:
Kwalifikacje

20:00 Snooker: German Masters:
Dzień 3
 
Eurosport 2

13:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Saudi Arabia:
Etap 5

16:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Walencji:
Etap 3

17:30 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle

21:00 Golf: PGA Tour, Pebble Beach: 
2. runda
 
Fightklub

13:30 Sporty walki: ONE Championship - ONE Friday Fight 3:
Gala

 
Polsat Sport

09:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Parabosleje

10:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Parabosleje

13:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

14:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek kobiet

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BBTS Bielsko-Biała - Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Roleski Grupa Azoty Tarnów - Developres Bella Dolina Rzeszów
 
Polsat Sport Extra

12:30 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: 
Vitor Goncalves Felipe/Renato Lima de Carvalho - Bartosz Łosiak/Michał Bryl

15:45 Siatkówka plażowa: World Beach Pro Tour Elite 16: 
Zawody

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Trefl Sopot

20:30 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz - Panathinaikos Ateny
 
Polsat Sport News

18:30 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle

22:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Halfpipe

 
Sportklub

11:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBL: 
Perth Wildcats - Cairns Taipans

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Veolia Towers Hamburg - Rostock Seawolves
 
TVP Sport

15:00 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Sopot:
Duża runda
Komentarz: Jarosław Idzi

17:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
MKS Zagłębie Lubin - MKS FunFloor Lublin
Komentarz: Maciej Iwański, Joanna Obrusiewicz

03:00 (pt/so) Boks: Gala, Glendale: 
Liam Wilson - Emanuel Navarrete
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera
 
Viaplay

12:00 Bilard: World Pool Championship:
2. runda
Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński

18:00 Bilard: World Pool Championship:
2. runda
Komentarz: Piotr Garboliński, Dawid Brzeziński

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Sandhausen - SV Darmstadt 98

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SC Paderborn 07 - Fortuna Düsseldorf 
Komentarz: Dawid Król

19:30 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U-20:
Włochy - Francja

20:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U-20:
Anglia - Szkocja

20:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów U-20:
Walia - Irlandia

20:30 Piłka nożna: Bundesliga:
FC Augsburg - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Juza, Marcin Borzęcki

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC - Fulham FC
Komentarz: Piotr Domagała, Radosław Przybysz

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
All-Star Skills


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...