reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Digiturk wzmacnia partnerstwo z Irdeto

dodano: 2023-02-04 11:22
autor: Jan Borejko | źródło: Irdeto/Digiturk

Irdeto plus Digiturk platforma 360px Platforma Digiturk wdroży usługi ochrony wideo 360 firmy Irdeto. Wiodący na rynku turecki operator płatnej telewizji Digiturk ma teraz dostęp do różnorodnego zestawu technologii Irdeto, w tym rozwiązań Irdeto Watermarking i Cardless CA, konsolidując wiodącą na świecie firmę zajmującą się cyberbezpieczeństwem jako głównego partnera w zakresie bezpieczeństwa wideo.

Digiturk/satkurier.pl
Digiturk platforma Irdeto bein Media platforma760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Irdeto - jeden z liderów w dziedzinie cyberbezpieczeństwa platform cyfrowych, zacieśnił współpracę z wiodącym na rynku tureckim nadawcą telewizji płatnej Digiturk, rozszerzając portfolio produktów i usług Irdeto, z których obecnie korzysta, wdrażając zintegrowane usługi Irdeto Video Security Services 360 do chronić swoje treści premium.

Będąc częścią beIN Media Group, która dociera do 55 milionów abonentów w 40 krajach, Digiturk jest głównym nadawcą sportowym w Turcji, posiadającym prawa do tureckiej Super Lig, tureckiej pierwszej ligi, francuskiej Ligue 1, angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, w oprócz różnych najlepszych w swojej klasie treści sportowych.

Piractwo to problem wieloaspektowy, wymagający pełnego zestawu zintegrowanych rozwiązań bezpieczeństwa w celu ochrony przychodów z transmisji i ekosystemu sportowego.

Dodatkowe usługi Irdeto zapewniają firmie Digiturk dostęp do najnowocześniejszych technologii, takich jak dostęp warunkowy bez karty, znak wodny do analizy kryminalistycznej (zarówno dla dystrybucji OTT, jak i transmisji liniowej) oraz zaawansowane usługi ochrony. Pakiet usług cybernetycznych Irdeto zapewnia, że ​​transmisje są chronione dla cenionych klientów Digiturk poprzez szybką identyfikację i blokowanie wszelkich nielegalnie redystrybuowanych aktywów premium.

Digiturk rozpoczął migrację do technologii bezkartowej w 2022 roku za pośrednictwem Irdeto Cloaked CA, najbardziej zaawansowanego i szeroko stosowanego na całym świecie bezkartowego systemu dostępu warunkowego. Ta aktualizacja spowoduje obniżenie kosztów dla Digiturk przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej ochrony ich klientom płatnej telewizji.  


- Ponieważ operatorzy na całym świecie oferują obecnie szeroki zakres usług opartych na treści z dekoderów, wymagania dotyczące bezpieczeństwa premium są najważniejsze. Cieszymy się, że możemy być głównym partnerem Digiturk w zakresie bezpieczeństwa wideo, rozszerzając współpracę poprzez wdrożenie nowego rozwiązania Irdeto Cloaked CA i znakowania wodnego

— powiedział Richard Frankland, starszy wiceprezes ds. globalnej sprzedaży w branży rozrywki wideo w Irdeto. 

- Zapewnimy im cyberbezpieczeństwo, którego potrzebują, zwiększymy ich zdolność do nabywania praw do treści premium i zapewnimy, że pozostaną chronieni.

- Mamy wieloletnie relacje z Irdeto w zakresie naszych rozwiązań w zakresie technologii ochrony treści. Teraz rozszerzamy nasze wykorzystanie usług Irdeto, wdrażając ich najnowsze technologie znakowania wodnego Cloaked CA i OTT, zapewniając Digiturk zintegrowane rozwiązanie przeciwko zagrożeniom związanym z piractwem transmisyjnym

– powiedział Hatice Memiguven, wiceprezes ds. technologii w Digiturk.


Wprowadzając rozwiązanie Irdeto 360 Video Security, Digiturk zapewnia dostęp do najnowszych technologii w celu zabezpieczenia platformy płatnej telewizji za pośrednictwem jednego dostawcy, któremu ufają kluczowi operatorzy i właściciele treści na całym świecie. Portfolio Irdeto umożliwia właścicielom i operatorom treści wdrażanie opartego na danych wywiadowczych podejścia do walki z piractwem, zapewniając ochronę cennych treści dla płacących klientów.
 

Źródło: irdeto.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...