reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Od 18.03 Cartoonito zamiast kanału Boomerang. Co w ofercie?

dodano: 2023-02-08 10:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Warner Bros. Discovery 

Cartoonito Warner Bros. Discovery przypomina, że w sobotę, 18 marca br. kanał Boomerang w Europie Środkowo-Wschodniej, w tym w Polsce, zmieni nazwę na Cartoonito. - Działanie to jest częścią globalnej strategii Warner Bros. Discovery, która wprowadza nową markę dla przedszkolaków w regionie EMEA - informuje nadawca. Poza zmianą logo i kolorystyki, Cartoonito będzie miało również odświeżoną oprawę graficzną oraz premierowe produkcje – „Batwheels”, „Królik Bugs: nowe konstrukcje” i wiele innych.

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już we wrześniu do ramówki Boomeranga wprowadzono wiele produkcji z portfolio Cartoonito w specjalnym bloku programowym emitowanym codziennie od godz. 8:00 do 14:00.

Od 18 marca br. widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione seriale animowane przez całą dobę na kanale Cartoonito. Zmiany dotyczą również innych platform nadawcy: kanał YouTube Boomerang zmienił się w Cartoonito Polska, już wkrótce ruszy strona www.cartoonito.pl, a media społecznościowe zostaną rozszerzone o Instagramowy profil @cartoonitopl.

Cartoonito to kanał telewizyjny, stworzony z myślą o dzieciach w wieku 2-6 lat, ich rodzicach i opiekunach, oferujący radosną i bezpieczną przestrzeń, gdzie maluchy zawsze mogą być sobą. W ramówce stacji znajdą się produkcje, których fabuła i bohaterowie nauczą dzieci wytrwałości, pracy zespołowej, umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach, dobroci, umiejętności słuchania i kreatywności – wszystkiego, czego przedszkolaki potrzebują, by stać się troskliwymi członkami społeczności.

Rebranding kanału zbiega się z długo wyczekiwaną premierą serialu „Batwheels” osadzonego w świecie uniwersum DC. Więcej szczegółów wkrótce.

Kanał Boomerang mogą obecnie oglądać abonenci platform Polsat Box, CANAL+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

Boomerang w standardowej rozdzielczości (SD), początkowo częściowo w języku polskim, rozpoczął nadawanie w 2005 roku, a od 2008 roku już wszystkie programy emitowane są po polsku. W 2015 roku ruszyła w Polsce kampania wizerunkowa kanału Boomerang. W jednej z reklam pojawiło się wtedy logo tej stacji z dopiskiem „HD”, co nadawca tłumaczył wtedy pomyłką. Ostatecznie ten kanał w wysokiej rozdzielczości (Boomerang HD) pojawił się w Polsce w 2018 roku - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą seriale i filmy animowane.

Grupa Warner Bros. Discovery oferuje w Polsce dwa kanały skierowane do dzieci - obok Boomeranga także stację Cartoon Network, obecną na polskim rynku od 1998 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...