reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 11.02.2023

dodano: 2023-02-10 10:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV serie a piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: West Ham United (Fabiański) - Chelsea FC. Transmisje live z Puchar Świata w Lake Placid w Eurosporcie i TVN. Transmisja meczu PKO BP Ekstraklasy: Wisła Płock vs Lech Poznań w 4K.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

15:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/2 finału
Komentarz: Maciej Zaręba, Joanna Sakowicz - Kostecka

17:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz - Kostecka, Tomasz Wiktorowski
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań

Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda

23:15 Boks: Gala, Londyn: 
Adam Azim - Santos Reyes
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Chelsea FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

16:30 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Mecz o 3. miejsce
Al Ahly - Flamengo
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Trela

20:00 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata:
Finał

Real Madryt - Al-Hilal
Komentarz: Adam Marchliński, Rafał Nahorny

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers
Komentarz: Michał Łopaciński, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Komentarz: Paweł Glamowski, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport 5

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Paris Saint-Germain
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz: Remigiusz Kula, Jakub Polkowski
 
CANAL+ Now

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC - RCD Mallorca
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC - Spezia Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco - Paris Saint-Germain

Komentarz: Marcin Grzywacz, Adrian Gątarek

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SS Lazio - Atalanta Bergamo 
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Lecce - AS Roma
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF - Athletic Club
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Real Betis
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz: Kuba Ostrowski, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
UD Almería - Real Betis
Komentarz: Michał Świerżyński, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Clermont Foot 63 - Olympique Marsylia
Komentarz: Kuba Ostrowski, Mateusz Majak
 
Eurosport 1

09:00 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Hinzenbach:
Konkurs indywidualny

10:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd kobiet

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny


18:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 4

23:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs duetów
 
Eurosport 2

10:30 Formuła E: ePrix Indii:
Wyścig

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: UAE Tour:
Etap 3

13:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Chiesa in Valmalenco:
Jazda po muldach podwójnych

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige:
Wyścig mężczyzn

16:15 Kolarstwo szosowe: Tour of Murcia:
Wyścig

19:00 Golf: PGA Tour, Phoenix:  
3. runda
 
FightBox

19:30 Sporty walki: We Love MMA 63:
Gala

 
Fightklub

19:00 Sporty walki: We Love MMA 63:
Gala

 
Golf Channel

06:00 Golf: DP Tour, Singapur: 
3. runda

 
Polsat Sport Premium 1

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Zawody 



 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Top Volley Cisterna - Vero Volley Monza



 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga - FC Zbrojovka Brno



 
Polsat Sport

06:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd jedynek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd jedynek kobiet

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa


17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Barkom Każany Lwów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin - Trefl Gdańsk

23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Taniec dowolny

01:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji

02:15 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Program dowolny solistów

04:00 Sporty walki: UFC 284: 
Islam Makhachev - Alexander Volkanovski
 
Polsat Sport Extra

13:30 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Dzień 2

14:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 2

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Legia Warszawa - King Szczecin

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
PSV Eindhoven - FC Groningen

22:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold, Nowy Jork:
Zawody

03:00 (so/nd) Boks: Gala, San Antonio:
Rey Vargas - O'Shaquie Foster
 
Polsat Sport Fight

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Zawody

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Zawody

18:00 Boks: Gala, Stężyca: 
Kacper Meyna - Jakub Sosiński
 
Polsat Sport News

14:45 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Dzień 2

17:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów


04:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Program dowolny solistów
 
Super Polsat

20:00 Boks: Gala, Stężyca: 
Kacper Meyna - Jakub Sosiński



 
Sportklub

12:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaj:
Wyścig

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: 
Alba Berlin - EWE Baskets Oldenburg
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny

23:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lake Placid:
Konkurs duetów
 
TVP Sport

11:45 Rugby: Mistrzostwa Europy: 
Polska - Portugalia
Komentarz: Robert Grzędowski, Paweł Lipkowski

14:25 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg sprinterski mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock - Lech Poznań

Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

18:30 Piłka nożna: Serie B: [tylko w tvpsport.pl]
Cagliari Calcio – Benevento Calcio
Komentarz: Marcin Długosz, Michał Zawacki

21:00 Lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour, Paryż:
Zawody
Komentarz: Szymon Borczuch, Sebastian Chmara
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AFC Fiorentina - Juventus FC

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Piotr Chłystek

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - SSV Jahn Regensburg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Holstein Kiel - 1. FC Magdeburg

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 - SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Manchester City - Arsenal FC
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United - Chelsea FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Mamelodi Sundown - Al Hilal

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Atl. Petroleos - JS Kabylie

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma - Inter Mediolan

15:15 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Irlandia - Francja

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium - VfL Bochum 1848

Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - VfB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Dawid Król, Piotr Majchrzak 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SV Werder Brema - Borussia Dortmund
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC - Brentford FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Nottingham Forest
Komentarz: Marcin Pawłowski, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City - Tottenham Hotspur
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Tomasz Górski

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Wigan Athletic - Huddersfield Town
Komentarz: Michał Skiba

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
Horoya AC - Simba SC

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Liga Mistrzów CAF:
ES Tunis - Al Merrikh SC

17:00 Sporty walki: Cage 57:
Olli Santalahti - Stefan Sekulić

17:45 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Szkocja - Walia
Komentarz: Mariusz Liedel

18:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Vancouver Canucks

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - Calgary Flames

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - New York Islanders

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Edmonton Oilers

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Nashville Predators

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk - 1. FC Union Berlin

Komentarz: Kamil Kania, Radosław Gilewicz 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
AFC Bournemouth - Newcastle United
Komentarz: Szymon Ratajczak, Wojciech Górski

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Tampa Bay Lightning

19:00 Sporty walki: Enfusion 118:
Gala

20:00 Sporty walki: Glory 83:
Gala

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Heidenheim 1846 - Hamburger SV

21:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins - Washington Capitals

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Colorado Avalanche

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes - New York Rangers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Columbus Blue Jackets

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - New Jersey Devils

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Arizona Coyotes

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Chicago Blackhawks

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...