reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 12.02.2023

dodano: 2023-02-10 16:34
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Villarreal CF - FC Barcelona. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Tenis: WTA World Tour, Abu Zabi:
Finał 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF - FC Barcelona
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF - Rayo Vallecano
Komentarz: Michał Kornacki, Tomasz Lipiński 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo - Atlético Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Boston Celtics - Memphis Grizzlies
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Remigiusz Jezierski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Komentarz: Michał Mitrut, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa - Cracovia
Komentarz: Adam Marchliński, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport 5

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
LOSC - RC Strasbourg
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes - FC Lorient
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Igor Lewczuk
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - US Sassulolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Juventus FC - ACF Fiorentina 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli - US Cremonese
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Toulouse FC - Stade Rennais
Komentarz: Patryk Mirosławski, Zbigniew Mucha

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Valladolid - CA Osasuna
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda 

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon - RC Lens
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Udinese Calcio - US Sassulolo Calcio
Komentarz: Michał Grzyb, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC - AC Monza
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
Sporting CP - FC Porto
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

09:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach:
Konkurs skoków

10:30 Narciarstwo alpejskie: Mistrzostwa Świata:
Zjazd mężczyzn

16:15 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny
 
Eurosport 2

10:40 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach:
Konkurs skoków kobiet

12:00 Kolarstwo szosowe kobiet: UAE Tour:
Etap 4

14:00 Kolarstwo szosowe: Figueira Champions Classic:
Wyścig

15:30 Kolarstwo szosowe: Clásica de Almería:
Wyścig

17:15 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5

19:00 Golf: PGA Tour, Phoenix:  
3. runda
 
Golf Channel

06:00 Golf: DP Tour, Singapur: 
Finał

 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd czwórek mężczyzn

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
Przejazd czwórek mężczyzn

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
Bohemians Praga 1905 - AC Sparta Praga
 
Polsat Sport Premium 2

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Calgary:
Slopestyle



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
ŁKS Łódź - GKS Tychy

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała

02:30 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Pokazy mistrzów
 
Polsat Sport Extra


10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
1. przejazd dwójek kobiet

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Innsbruck:
2. przejazd dwójek kobiet

13:25 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Dzień 3

14:45 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 3

17:40 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra

21:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Taniec dowolny

00:00 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji
 
Polsat Sport Fight

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Heerenveen - Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax - RKC Waalwijk
 
Polsat Sport News

06:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Ceremonia dekoracji

14:45 Short track: Puchar Świata, Dordrecht:
Dzień 3

17:30 Łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki:
Dzień 3

18:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Itas Trentino - Sir Safety Susa Perugia
 
Sportklub

12:00 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series, Dubaj:
Zawody

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Valencia Basket - Gran Canaria

19:00 Piłka nożna: Super League: 
Aris FC - Panathinaikos Ateny
 
TVN

16:15 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Lake Placid:
Konkurs indywidualny


 
TVP Sport

08:15 Biegi narciarskie: Ski Classics, Jizerská:
Zawody

11:15 Piłka wodna mężczyzn: Puchar Polski:
Finał

13:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie kobiet

15:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg na dochodzenie mężczyzn

16:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy:
Dzień 5

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Górnik Zabrze - Orlen Wisła Płock

00:00 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL: 
Kansas City Chiefs - Philadelphia Eagles
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
Essen - VfL Wolfsburg
Komentarz: Adam Drygalski

13:00 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Tottenham - Manchester United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 - Eintracht Braunschweig

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli - 1. FC Kaiserslautern

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf - SV Sandhausen

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Lemgo Lippe - Magdeburg
Komentarz: Tomasz Górski

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
TP Mazembe - AS Real de Bamako

14:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Marumo Gallants FC - Al Akhdar SC

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United - Manchester United 
Komentarz: Andrzej Twarowski, Maciej Łuczak 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Borek, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia - Włochy

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Stuttgart - SG Flensburg-Handewitt

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Diables Noirs - Rivers United FC

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
US Monastirienne - Young Africans

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
ASEC Mimosas - DC Motema Pembe

17:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Asko De Kara - Future FC

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - Aston Villa
Komentarz: Piotr Domagała, Paweł Grabowski

18:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens - Edmonton Oilers

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Seattle Kraken

19:30 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - San Jose Sharks

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Anaheim Ducks

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
USM Alger - FC St. Eloi Lupopo

20:00 Piłka nożna: TotalEnergies Puchar Konfederacji CAF:
Pyramids FC - ASFAR Club


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...