reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg
Mecze Ligi Mistrzów na żywo w SRG od sezonu 2024/25

dodano: 2023-02-10 18:24 | aktualizacja: 2023-02-11 21:35
autor: RO | źródło: SRG.ch

SRG SSR Szwajcarski nadawca publiczny SRG SSR od sezonu 2024/25 będzie transmitować na żywo mecze europejskich rozgrywek klubowych w piłce nożnej mężczyzn w ogólnodostępnej telewizji oraz na swoich platformach internetowych. To zasługa sublicencji od blue Sport i umowy z UEFA na 3 sezony. Dostęp do kanałów SRF, RTS i RSI można uzyskać przez platformę satelitarną Kabelio.

UEFA
Liga Mistrzów UEFA Champions League


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dobra wiadomość dla fanów piłki nożnej w całej Szwajcarii. Finał Ligi Mistrzów UEFA i jeden mecz każdej rundy będzie można obejrzeć na żywo w SRF, RTS i RSI. Odpowiednie prawa do transmisji na żywo zostały przyznane SRG za pośrednictwem sublicencji blue Sport, a także bezpośrednio od UEFA.

Ponowne prawa do transmisji nabył blue Sport, jednak dzięki sublicencji, jeden mecz każdej rundy przez 3 sezony w fazie ligowej i pucharowej (łącznie 17 meczów na żywo, w tym finał) zostanie pokazany bezpłatnie na kanałach SRG. Szwajcarski nadawca zapewnił sobie prawo na żywo do finału Ligi Mistrzów dzięki bezpośredniej umowie z UEFA. Jeżeli szwajcarscy piłkarze przejdą do fazy play-off, SRG pokaże kolejne 2 mecze na żywo (łącznie 19 spotkań).

Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA również na żywo
2 kolejne europejskie turnieje klubowe Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA również będą transmitowane w telewizji SRG przez 3 sezony, począwszy od 2024/25. W ramach sublicencji blue Sport, kanały SRF, RTS i RSI mogą pokazać 17 meczów fazy ligowej i pucharowej, a także 2 mecze finałowe zawodów w bezpłatnej telewizji, a także na swoich platformach internetowych.

Od sezonu 2024/25 Liga Mistrzów UEFA ponownie będzie częścią oferty na żywo SRG w środowe wieczory, a Liga Europy UEFA i Liga Konferencji Europy UEFA w czwartkowe wieczory. SRG w ramach sublicencji nadal będzie mieć szerokie prawa do skrótów wszystkich meczów w trzech turniejach od sezonu 2024/25. Reasumując, trzy najlepsze europejskie turnieje z udziałem najlepszych zespołów piłkarskich będą transmitowane w bezpłatnej telewizji we wszystkich częściach kraju.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piłka nożna


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...