reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowy, hiszpański kanał filmowy od RTVE

dodano: 2023-02-12 09:38
autor: RO | źródło: satcesc.com

Play Somos Cine Hiszpańska telewizja TVE rozpoczęła nadawanie nowego, bezpłatnego kanału streamingowego Play Somos Cine. Codziennie od godziny 16:00 do północy prezentuje najlepsze hiszpańskie kino wszystkich gatunków w darmowej platformie z treściami audio i wideo RTVE Play.

Play Somos Cine / rtve.es
Play Somos Cine


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał wystartował w poniedziałek, 6 lutego br. specjalnym tygodniem poświęconym nagrodom Goya. Najważniejsze i najbardziej prestiżowe święto w hiszpańskiej kinematografii odbyło się 11 lutego 2023 r. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym FIBES w Sewilli w Andaluzji.

Codziennie program Play Somos Cine kręci się wokół innego tematu: filmy historyczne, akcja, romans, tematyka wiejska, komedia...

Play Somos Cine to element strategii poprawy usług oferowanych przez RTVE Play w zakresie rozpowszechniania i promocji hiszpańskich produkcji audiowizualnych, aby w ten sposób pobudzać hiszpański i europejski przemysł kulturalny.

RTVE Play jest darmową platformą internetową na żądanie hiszpańskiego nadawcy publicznego RTVE. Użytkownik może oglądać treści mobilnie i stacjonarnie, tworzyć listy ulubionych treści, oglądać na żywo, przewijać do przodu i tyłu, a nawet zmniejszyć ekran, aby kontynuować oglądanie programu podczas przeglądania Internetu. Platforma oferuje też rekomendację treści zgodnie z gustami, potrzebami i modelami konsumpcyjnymi użytkownika.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...